16.8 C
Warszawa
piątek, 24 maja, 2024

Logistyka na Śniadanie

FM Logistic w ramach intensyfikowania działań w branży rozpoczął w tym roku cykl spotkań tematycznych pod tytułem „Śniadania Logistyczne”. Pierwsze spotkanie poświęcone było usługom dla branży farmaceutycznej. Kolejne, dotyczyć będzie  poolingu w logistyce. 

– FM Logistic od lat aktywnie uczestniczy w najważniejszych konferencjach i spotkaniach poświęconych rozwojowi branży TSL. Na co dzień staramy się wspierać rozwój branży. Korzystając z naszej wiedzy o rynku oraz doświadczenia postanowiliśmy zrobić krok na przód. Zdecydowaliśmy się organizować spotkania z przedstawicielami poszczególnych branż, głównie po to, by sprostać rosnącym i dynamicznie zmieniającym się potrzebom klientów – mówi Sylvain Cotin, Dyrektor Handlowy FM Logistic w Polsce. To dobra metoda na modyfikowanie i dostosowywanie usług, zwłaszcza tak złożonych, jak realizacja łańcucha przepływu dóbr – dodaje.

Wszyscy uczestnicy marcowego spotkania z serii „Śniadania Logistyczne” pt. „Outsourcing, lekarstwo na logistyczny ból głowy”, dedykowanego branży farmaceutycznej zadeklarowała chęć udziału w następnym spotkaniu, które byłoby kontynuacją dyskusji na temat za i przeciw outsourcingowi usług logistycznych w branży farmaceutycznej.

  • To budujące, że projekt zyskuje na znaczeniu od pierwszego spotkania, i że jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów – dodaje na koniec Sylvain Cotin.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili