18.7 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024

Leasing na oprogramowanie

Obie firmy decydując się na współpracę oparły się na wspólnych doświadczeniach zarówno ?w branży finansowania projektu jak i zapotrzebowania na dane usługi. Jak wyjaśnia Jakub Czyżkowski, prezes firmy SENTE – Oferta Leasingu 0% na oprogramowanie jest odpowiedzią na rosnące potrzeby przedsiębiorców względem alternatywnych źródeł finansowania inwestycji IT, innych niż środki własne lub kredyty bankowe. Dzięki powyższej ofercie mogą oni stać się użytkownikami nowoczesnego sprzętu komputerowego i systemów informatycznych na zasadach umów cywilnoprawnych, które będą  pracowały na ich sukces. Tym samym firmy mogą w bardziej dogodny dla nich sposób dostosować swoje programy komputerowe o aktualnych potrzeb rynku IT – dodaje Jakub Czyżkowski.

Warunkiem uzyskania leasingu na oprogramowanie IT jest przedstawienie niezbędnych dokumentów takich jak KRS, dokumenty rejestrowe firmy, REGON, NIP, deklaracje PIT, CIT oraz deklaracji o niezaleganiu względem organów skarbowych. Dodatkowo firmy, którze podpisały już co najmniej jedną umowę z EFL będą obsługiwane w ramach uproszczonej procedury IT EXPRESS – wystarczy okazanie dokumentów rejestrowych i złożenie oświadczenia o braku zaległości podatkowych.

źródło zdjęcia: www.sxc.hu

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili