Kopenhaga w jeden dzień

Z okazji wprowadzenia nowego promu Skania firma Unity Line zaprasza do skorzystania z promocyjnej oferty „Kopenhaga w jeden dzień”. Dzięki tej propozycji klienci mogą zapoznać się z nowym statkiem i udać się w niezapomnianą podróż do stolicy Danii.

„Kopenhaga w jeden dzień” to propozycja dla klientów zmotoryzowanych. Obejmuje ona nocną podróż  promem Skania ze Świnoujścia do Ystad, przejazd mostem Øresund w obie strony oraz powrót z Ystad do Świnoujścia na pokładzie statku Polonia. Oferta ta ważna jest od 1 września 2008 do końca roku. Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z propozycji „Kopenhaga w jeden dzień” mogą zaplanować swój powrót w dowolnym czasie nawet do 6 miesięcy od rejsu ze Świnoujścia do Ystad.

czytaj dalej>>

""Oferta „Kopenhaga w jeden dzień” dotyczy samochodów o wymiarach 2m x 6m i masie całkowitej do 3,5 tony. Promocyjna cena już od 112 zł/ osobę przy pięciu osobach podróżujących samochodem. Przy zakupie oferty specjalnej klientom przysługuje 50% rabatu na rezerwację kabin pasażerskich.

Podróż promem ze Świnoujścia do Ystad trwa około 8 godzin. Po dotarciu do Szwecji turystów czeka niezapomniany przejazd przez Øresund, jeden z najdłuższych mostów w Europie, który łączy Malmö z samą Kopenhagą. Stolica Danii uważana jest za jedno z najbardziej radosnych i otwartych miast w Skandynawii. Stanowi ona przykład udanego połączenia bogatej i barwnej historii z nowoczesnością. Oprócz tego miasto przyciąga turystów do siebie bogatym kalendarium imprez kulturalnych, malowniczymi widokami, wyjątkowymi zabytkami oraz mnóstwem muzeów i galerii.

Podróż do Kopenhagi własnym samochodem zachęca do zwiedzania Zelandii, czyli wyspy, na której leży to miasto. W pobliżu stolicy znajdują się miejscowości słynące z malowniczych zamków, zapadających w pamięci widoków na cieśninę. W wielu zakątkach wyspy można odnaleźć specyficzną i spokojną atmosferę, która sprzyja przyjemnemu spędzeniu czasu i wypoczynkowi.

Bilety promowe na rejsy Unity Line można nabyć przez telefon pod numerem 091 35 95 600, w biurach Agentów na terenie całej Polski, w biurze podróży Unity Travel i w terminalu promowym w Świnoujściu lub w Ystad. Istnieje także możliwość rezerwacji mailowej pod adresem promy@unityline.pl.

źródło zdjęcia: www.sxc.hu

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili