Koniec starego a początek Nowego Roku na drogach.

    Jak w każdym roku tak i teraz w wielu miastach odbyły się imprezy sylwestrowe w plenerze. Tegoroczny sylwester możemy uznać za spokojny. Jedynie ludzka głupota sprawiła, że lekarze pogotowia mieli pełne ręce pracy. Na ostry dyżur trafiali pacjenci, którzy bądź to wykazali się nieostrożnością podczas odpalania fajerwerków, bądź też tacy, którzy przypadkowo odnieśli obrażenia.
    Do incydentów doszło nie tylko na placach zabaw sylwestrowych. Tuz po północy tragiczny wypadek miał miejsce na trasie Wrocław-Kłodzko.W zderzeniu dwóch aut zginęły 4 osoby, jedna zmarła w szpitalu.Pomimo, że było mniej wypadków samochodowych Policja zatrzymała aż 172 nietrzeźwych kierowców. Rekordziści w wydychanym powietrzu mieli aż 4 promile.  W sumie zginęło 10 osób a 104 zostały ranne.Oby pierwsza doba 2009 roku była przestrogą dla kierowców zamierzających jazdę na "podwójnym gazie". Miejmy nadzieję, że takich incydentów będzie jak najmniej.

źródło zdjęcia:www.sxc.hu

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili