Kobiece oblicze giełdy TRANS

Forum, komunikator i…kalendarz

Firma Logintrans- operator giełdy TRANS  konsekwentnie realizuje misję, której podstawowym założeniem jest stworzenie systemu integrującego europejską społeczność transportową. W związku z tym spółka postanowiła pokazać, że nie jest kolejną anonimową marką, ale firmą stworzoną z ludzi, którzy mają swój niepowtarzalny charakter. To właśnie oni stali się twarzami i motywem przewodnim kalendarza „Dziewczyny z Transa” przygotowanym z myślą o klientach firmy.

Do tej pory TRANS kontaktował się ze swoimi kontrahentami za pomocą forum, czata czy komunikatora biznesowego TRANS. Teraz,  poprzez kalendarz, mają oni możliwość lepszego poznania pracowników Europejskiej Giełdy Transportowej, a w efekcie całej firmy i jej tożsamości. Znając twarze osób, które dbają o nasze interesy i widząc otwartość firmy na ludzi, klienci czują się bezpieczniej oraz zyskują pewność, że ich sprawy zostaną załatwione pomyślnie.

?W trosce o jakość pracy

Sesja fotograficzna to nie tylko zdjęcia do kalendarza – to również okazja do integracji pracowników, pokazanie swojej natury oraz możliwość nabrania większej pewności siebie. A zadowolony, zdecydowany i zorientowany na rozwój własny (a przez to również firmy) pracownik to lepsza jakość pracy, jak również poprawa jej wyników.

Zdjęcia do kalendarza „Dziewczyny z Transa” zostały wykonane w specjalnym studio przez profesjonalnego fotografa. Panie do sesji przygotowały wykwalifikowane wizażystki i stylistki. Urok pracownic Transa w połączeniu z umiejętnościami fotografa dały wyjątkowy efekt końcowy.

Kalendarz “Dziewczyny z Transa” został rozesłany wśród polskich użytkowników giełdy. Nie jest dostępny w sprzedaży detalicznej.

Europejska Giełda Transportowa TRANS to platforma do wymiany informacji o wolnych pojazdach oraz załadunkach skierowana do firmy transportowych i spedycyjnych, a także produkcyjnych i handlowych.

Każdego dnia oferuje dostęp do ponad 50 000 ofert frachtów i przestrzeni ładunkowych. Z giełdy korzysta aktualnie ponad 116 000 użytkowników z całej Europy.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili