21.8 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024

Jartom – większa hala magazynowa dla firmy Sevroll

Szerokie drzwi do nowych możliwości

Władze przedsiębiorstwa Sevroll oczekiwały od Jartom znalezienia obiektu znajdującego się stosunkowo blisko pierwotnej siedziby firmy, czyli w niewielkiej odległości od warszawskiej dzielnicy Ursus. Spełnienie tego wymagania było priorytetem. Ponadto, przyszły najemca chciał, by jego nowy magazyn posiadał szerokie bramy z poziomu zero i aby dostęp do hali był swobodny dla dużych samochodów dostawczych – mówi odpowiedzialna za transakcję Katarzyna Bakalarska, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami Agencji Jartom.

Pruszkowski strzał w dziesiątkę

Doradcy Agencji Jartom nie mieli problemu z wyszukaniem nieruchomości, spełniającej wszystkie wymagania klienta. Prawdziwym „strzałem w dziesiątkę” okazała się pruszkowska hala przemysłowa będąca częścią Państwowych Magazynów Usługowych. Ten kompleks logistyczny znajduje się w okolicy przemysłowo-usługowej. Jest on zlokalizowany nie tylko stosunkowo blisko poprzedniej siedziby, ale co równie istotne niedaleko Warszawy.

Sevroll – większe możliwości – większe potrzeby

Obecna od wielu lat na polskim rynku firma Sevroll jest jednym z najlepiej prosperujących przedsiębiorstw w swej branży. Sevroll zajmuje się produkcją oraz sprzedażą aluminiowych profili drzwi przesuwnych. Przedsiębiorstwo posiada partnerów handlowych w całym kraju, a także poza jego granicami. Poszerzenie asortymentu oferowanych produktów i związane z tym zwiększenie sieci klientów postawiło władze firmy przed koniecznością powiększenia powierzchni magazynowej.

źródło zdjęcia: www.sxc.hu

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili