Jak pozbyć się papierów z procesów biznesowych – najlepsze praktyki

Do usprawnianie i automatyzacji procesów niezbędne są odpowiednie rozwiązania techniczne — w tym system obróbki graficznej, funkcje zarządzania procesami biznesowymi i repozytorium zarządzanych treści.


Dlatego pragniemy zaprosić Państwa na webinarium: „Jak pozbyć się papierów z procesów biznesowych – najlepsze praktyki.” W trakcie prezentacji ekspert IBM Łukasz Osuszek przedstawi doświadczenia IBM w tworzeniu repozytoriów i zarządzaniu procesami opartymi o digitalizowane dokumenty.


Termin:


26 lipiec 2013 roku, początek o godz. 10.00 – zakończenie o godz. 11:00 (po zakończeniu webinarium, jeszcze przez pół godziny będzie można zadawać pytania prowadzącym)


 


Prowadzący:


 


Łukasz Osuszek – związany z branżą IT od ponad 10 lat. Autor wielu artykułów technicznych naukowych oraz książek. Doświadczenie zdobywał dostarczając rozwiązania klasy Document Management Systems i Business Process Management. Istotnym elementem tych projektów była analiza wymagań biznesowych, projektowanie architektury systemu, procesów i optymalizacja aplikacji. Głównym celem było zwiększenie konkurencyjności organizacji poprzez zintegrowanie ludzi, procesów (sposobów działania) oraz tworzenie optymalnego oprogramowania.


Uczestnictwo:


Udział jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny http://form.jotformpro.com/form/31813774064960 . Ilość miejsc ograniczona.


Organizatorzy:""


IBM – jedna z największych na świecie firm informatycznych, od ponad 80 lat jest liderem w zakresie wspierania innowacyjności w biznesie. W ofercie firmy znajduje się szeroki zakres usług doradczych i informatycznych, oprogramowanie oraz systemy i technologie informatyczne.


IBM Polska Sp. z o.o. działa od 1991 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie, a oddziały, między innymi, w Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. Zmiana strategii i rozbudowanie kompetencji w kierunku oferty usługowej pozwala firmie kompleksowo zaspakajać potrzeby rynku – od doradztwa strategicznego, poprzez dostarczanie odpowiednich rozwiązań informatycznych, aż do całościowego przejęcia zarządzania infrastrukturą IT w ramach usług outsourcingowych.""""


decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, SCM, PLM). Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze integrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Serwis skierowany jest do kadry zarządzającej i specjalistów przedsiębiorstw różnych branż planujących, nadzorujących lub realizujących inwestycje IT.


Kontakt z organizatorem: Serwis decyzje-it.pl, redakcja@decyzje-it.pl, tel. +48 618653515


http://decyzje-it.pl/webinaria/jak-pozbyc-sie-papierow-z-procesow-biznesowych-najlepsze-praktyki.html