it.mobile – innowacyjna aplikacja mobilna wspierająca zarządzanie siecią pracowników terenowych

Agenda:


Oczekiwania rynku biznesowego – analiza potrzeb, dostępne rozwiązania, ograniczenia, możliwości, kierunki rozwoju systemów mobilnych wspierających wspierających pracowników terenowych.

 

Czym jest it.mobile? – dlaczego warto inwestować w najnowsze technologie – innowacyjność rozwiązania mobilnego oferowanego przez firmę itelligence.

 

Technologia – jak łatwo i bezpiecznie autorskie rozwiązanie it.mobile umożliwia integrację z dowolnym systemem biznesowym eksploatowanym w firmie.

 

Rozwiązanie szyte na miarę – dlaczego it.mobile jest nie tylko skalowalne, ale również przyjazne dla użytkownika końcowego – odpowiedź na konsumeryzację rynku IT.

 

Abonamentowy model użytkowania – używaj mobilnej aplikacji wspierającej zarządzanie siecią pracowników terenowych tak, jak korzystasz z telefonu komórkowego – korzystaj z rozwoju systemu it.mobile bez dodatkowych opłat.

 

Interfejs – nawet najlepsze oprogramowanie jest tylko tak dobre, jak intuicyjne w jest jego użytkowanie – jak poprawić efektywności pracy dzięki elastycznemu dostosowaniu aplikacji do unikalnych potrzeb biznesowych Klienta.

 

Funkcjonalności – dlaczego wdrożenie standardowych i unikalnych funkcjonalności i procesów biznesowych jest w aplikacji it.mobile równie łatwe.

 

Metodologia wdrożenia – dedykowana metodyka jako gwarancja implementacji unikalnych potrzeb biznesu w systemie it.mobile.

 

Podsumowanie – korzyści i przewagi, it.mobile – nowe standardy i kierunki rozwoju rynku mobilnych systemów dla biznesu Pytania i odpowiedzi.
 

Termin:

1 marca 2013 roku, początek o godz. 10.00 – zakończenie o godz. 10.45 (po zakończeniu webinarium, jeszcze przez pół godziny będzie można zadawać pytania prowadzącym)

Prowadzący:

Pawel Stapf
Sales Manager
Outsourcing, Services & Mobile Solutions

Manager, inżynier – ekspert w operacyjnym zarządzaniu sprzedażą na rynku ICT, planowaniu strategii handlowych w obszarze produktów i usług technologicznych oraz tworzeniu biznesowych koncepcji, projektowaniu oraz realizacji innowacyjnych projektów IT, efektywny w zarządzaniu interdyscyplinarnym zespołami specjalistów na rynku nowoczesnych technologii, świadomy konsumeryzacji rynku IT doświadczony analityk biznesowy oraz doradca sourcingowy.

 

Uczestnictwo:

Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Organizatorzy:

itelligence sp. z o.o. należy do międzynarodowej Grupy itelligence mającej oddziały w 21 krajach. Zatrudnia ponad 2500 pracowników. Oferuje najwyższej jakości usługi wdrożeniowe systemów SAP i pełną obsługę outsourcingową środowiska informatycznego, od wynajmu serwerów i sprzętu sieciowego, po przygotowywanie i zarządzanie zaawansowaną infrastrukturą teleinformatyczną. itelligence dysponuje własnym Centrum Systemów Informatycznych w Tarnowie Podgórnym niedaleko Poznania. Właścicielem większościowego pakietu akcji itelligence AG jest NTT DATA, jeden z największych koncernów teleinformatycznych na świecie.
 

itelligence jest Złotym Partnerem SAP w Polsce i jednym z trzech partnerów SAP Global VAR na świecie. W itelligence powstały prekonfigurowane rozwiązania oparte na platformie SAP m.in. it.trade, it.construction, it.automotive. Po wdrożeniu itelligence oferuje klientom kompleksowe wsparcie aplikacyjne, techniczne oraz maintenance rozwiązań SAP. Najwyższy światowy poziom usług świadczonych przez itelligence potwierdzają posiadane przez firmę certyfikaty ISO 27001, ISO 20000 i BS 25999. itelligence rokrocznie przechodzi również audyt ISAE 3402. Więcej na stornie www.itelligence.pl


decyzje-IT.pl
""to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, SCM, PLM). Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze integrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Serwis skierowany jest do kadry zarządzającej i specjalistów przedsiębiorstw różnych branż planujących, nadzorujących lub realizujących inwestycje IT.Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili