InPost laureatem TERAZ POLSKA

Firmę nagrodzono w kategorii Najlepsze Usługi za całokształt działań prowadzonych na rynku pocztowym. Mimo zaledwie półtorarocznej działalności, operator został wyróżniony jedną z najbardziej znaczących oraz prestiżowych nagród w kraju. Firma InPost może posługiwać się zwycięskim tytułem przez cały rok.
TERAZ POLSKA to niekomercyjny konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszych produktów i usług, innowacyjnych przedsięwzięć oraz gmin atrakcyjnych pod względem gospodarczym i inwestycyjnym. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego. Zwycięzcy konkursu otrzymują statuetki TERAZ POLSKA podczas uroczystej, finałowej gali, która w tym roku odbyła się 9 czerwca.

– Przyznanie Polskiego Godła Promocyjnego TERAZ POLSKA to dla nas szczególne wyróżnienie. Jest to dowód, że InPost świadczy usługi najwyższej jakości. Ze względu na wysoką rangę konkursu i możliwość sygnowania naszej oferty jego godłem, zwycięstwo traktujemy prestiżowo. Podejmujemy wszelkie starania, aby nasza oferta spełniała najwyższe standardy, a ta nagroda jest tego najlepszym potwierdzeniem – mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

Firma InPost jest laureatem wielu prestiżowych nagród, które potwierdzają jakość świadczonych usług. W 2008 roku operator pocztowy został nagrodzony w konkursie Medal Europejski, organizowanym przez Business Centre Club oraz Urząd Komitetu Integracji Europejskiej. Celem projektu jest promocja spółek, które w biznesie i zarządzaniu firmą kierują się najwyższymi standardami jakości.

Dodatkowo, w październiku 2007 roku InPost został laureatem Międzynarodowego Konkursu „EuroCertyfikat”. Ideą przyznawanych corocznie nagród jest promowanie najlepszych firm z terenu Unii Europejskiej, które w swoim działaniu kierują się wysokimi standardami zarządzania i jakości, uczestniczą w unijnych programach pomocowych i korzystają z ich środków, a także dbają o etyczne postępowanie w biznesie.

Ponadto, InPost otrzymał nominację w międzynarodowym konkursie World Mail Awards 2008 w kategorii Wzrost. Jest to pierwsza nominacja dla firmy InPost w międzynarodowym konkursie i jednocześnie jedyna dla polskiego prywatnego operatora pocztowego.

Grupa Integer.pl, w skład której wchodzi InPost, również została wyróżniony wieloma nagrodami i wyróżnieniami. W ostatnim czasie przyznano spółce nagrodę „Jakości Roku 2007”. W 2007 roku Integer.pl został także laureatem prestiżowego konkursu „Gazele Biznesu”. Wyróżnienie to otrzymują dynamicznie rozwijające się spółki krajowe, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Firma zdobyła również tytuł „Jakość Roku 2006” w kategorii „Usługi” oraz posiada Certyfikat Jakości ISO 9001.

Ponadto, w czerwcu 2008 Integer.pl został także uhonorowany przez InterRES International Fair tytułem Lidera Rynku 2008 Euro Lider w kategorii Usługa. Głównym założeniem konkursu jest wyłonienie firm, które cechują się innowacyjnością i kreatywnością w zarządzaniu oraz dbałością o środowisko naturalne. Firma Integer.pl została wyróżniona za całokształt działalności związanej z kolportażem reklamowych druków bezadresowych.
Informacje o Grupie Integer.pl:

Integer.pl SA jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Firma posiada 75 oddziałów regionalnych, 15 magazynów centralnych spełniających wszelkie wymagania transportowe, 42 magazyny regionalne i 91 punktów przeładunkowych, a kurierzy Integera dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Na rzecz spółki pracuje łącznie 7300 osób. Średnio miesięcznie firma kolportuje od 65 do 75 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze – dopasowanej do prowadzonej działalności – Integer.pl gwarantuje w ciągu 48 godzin wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce.

Integer.pl współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce, takimi jak: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl, Plus Discount czy Real.

Firma jest laureatem prestiżowej nagrody „Gazele Biznesu”. Wyróżnienia otrzymują dynamicznie rozwijające się spółki krajowe, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Firma jest także dwukrotnym laureatem programu „Jakość Roku 2006” i „Jakość Roku 2007”  w kategorii „Usługi”. Integer.pl posiada również Certyfikat Jakości ISO 9001.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili