8.6 C
Warszawa
piątek, 23 lutego, 2024

Innowacyjne rozwiązania dla transportu

Programy z serii Emapa Transport od lat cieszą się uznaniem użytkowników. Nowe produkty z tej linii, oprócz funkcji związanych z wytyczaniem tras i ich optymalizacją, posiadają innowacyjne, długo oczekiwane w branży transportowej rozwiązanie w postaci modułów utrudnień drogowych, zawierające m.in.:
– systematycznie rozbudowywaną bazę tysięcy punktów z informacją o wysokości wiaduktów i nośności dróg;
– aktualne i pochodzące z zaufanego źródła (Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad) utrudnienia w ruchu: roboty drogowe, ruch wahadłowy etc., które można pobierać on-line z serwera producenta (z wybraną przez siebie częstotliwością);
– możliwość dodawania własnych utrudnień w wybranej przez siebie kategorii w postaci punktów czy obszarów.

Innowacyjność programów z serii Emapa Transport względem dostępnych powszechnie aplikacji do wytyczania tras tkwi również w ich licznych dodatkowych funkcjach. Do najważniejszych należy kompatybilność z systemami monitoringu oraz kompleksowe zarządzanie pojazdami i kierowcami. Ta druga opcja pozwala w szczegółowy sposób opisać każdy z posiadanych pojazdów i pracujących dla nas kierowców. Możemy zdefiniować nawet takie szczegóły, jak prędkość na poszczególnych typach dróg, szerokość, masa, wysokość, kubatura pojazdu, czas jazdy ciągłej, czas tankowania, czas zaokrętowania, czas przekroczenia granicy, koszt kilometrowy, koszt za godzinę pracy kierowcy i wiele innych.

Nowatorskie i przełomowe funkcjonalności programów zyskują swoją wartość szczególnie dzięki najwyższej jakości mapom, pochodzącym od najlepszych dostawców światowych (Emapa, Tele Atlas) i obejmującymi nie tylko Europę (mapy szczegółowe), lecz również Azję (mapy przejazdowe) co umożliwia wytyczenie trasy np. z Szanghaju do Lizbony. Więcej szczegółów na: www.emapa.pl.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
319ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili