III Otwarta Konferencja Lean w Poznaniu

Co ciekawe konferencja od samego początku jest wydarzeniem darmowym i otwartym, pierwszym takim precedensem w Polsce. Organizatorom udało się w ten sposób pokazać że można w naszym kraju organizować dobre merytorycznie i organizacyjnie konferencje dla profesjonalistów które nie muszą kosztować kilka tysięcy złotych, wydarzenie ma już swoich naśladowców których z roku na rok jest coraz więcej.

Podczas tegorocznej konferencji będzie można zobaczyć wystąpienia takich firm produkcyjnych jak m.in. Volkswagen, Volvo, Philips, czy Siemens. Nie zabraknie również branży usługowej którą reprezentować będą m.in. Poczta Polska, Bank BGŻ czy Sodexo. W programie znajdzie się miejsce na poznawanie ciekawych idei i pomysłów dotyczących doskonalenia a przede wszystkim czas na integrację środowiska i nawiązanie kontaktów które jak wiemy z poprzednich lat owocują dalszą wymianą wiedzy i doświadczeń a przede wszystkim przekładają się na bardzo wymierne zyski.

Uczestnicy z ponad 450 firm w ciągu trzech dni konferencji będą mogli wysłuchać ponad 30 wystąpień i wziąć udział w czterech warsztatach. Jedne z warsztatów poprowadzi Pan Aoki Mikicharu – guru Systemu Produkcyjnego Toyoty w Japonii, Chinach i Korei, który specjalnie na to wydarzenia przylatuje do Polski. Organizatorzy przygotowują też bardzo ciekawe wydarzenia na wieczory, które będą sprzyjały integracji środowiska.

Cała organizacja konferencji oparta jest o pracę wolontariuszy i pasjonatów metodyki Lean. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Poznania i ponad 20 uznanych czasopism i portali. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie konferencji: www.konferencjalean.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili