11.3 C
Warszawa
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Hybryda z bagażem doświadczeń

Minął rok, odkąd na targach CeMAT w Hannowerze zaprezentowany został nowy model wózka widłowego o napędzie hybrydowym marki STILL. Od czasu debiutu w maju 2011 roku jego sprzedaż dynamicznie rośnie. W tym roku zakupiono już tyle samo sztuk RX70 Hybrid, co w całym roku ubiegłym. Hybryda doceniana jest także przez branżę, o czym świadczyć mogą przyznane  jej nagrody.

Według zarządu firmy Fraport AGdecydującym kryterium wyboru sprzętu do transportu poziomego była dla nich troska  o środowisko naturalne. Entuzjazm z zastosowania wózków hybrydowych podziela również zarządca portu morskiego w Hamburgu. Mniejsza emisja spalin oznacza bardziej przyjazne środowisko pracy dla około 1900 pracowników zatrudnionych przez Hamburg Port Authority, który obsługuje rocznie ponad 120 milionów ton ładunków.

Pierwszą firmą, która zdecydowała się na wdrożenie napędu hybrydowego w całej flocie wózków widłowych była Kühne + Nagel. Zatrudniające ponad 63 000 pracowników przedsiębiorstwo logistyczne w maju tego roku wynajęło 20 wózków RX70 Hybrid firmy STILL, które wykorzystywane są do obsługi imprez targowych.

 Dobrą opinią cieszy się także sprawna obsługa serwisowa wózków.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili