GEFCO VISIBILITY usprawni transport towarów

GEFCO Freight Forwarding – dywizja wyspecjalizowana w obsłudze przepływów lotniczych i morskich Grupy GEFCO – wspiera swoich klientów usługą GEFCO VISIBILITY. Rozwiązanie opiera sią na bezpiecznym i dostosowanym do potrzeb klienta portalu internetowym przygotowanym przez WiseTech Global. Firmy za jego pośrednictwem mogą zarządzać wszystkimi transportami, od rezerwacji po fakturowanie.

GEFCO Visibility oferuje partnerom Grupy GEFCO szereg rozwiązań, które wspierają zarządzanie łańcuchem dostaw, podnoszą standardy współpracy i usprawniają procesy biznesowe. GEFCO Visibility umożliwia za pomocą kilku kliknięć zarządzanie przesyłkami lotniczymi, morskimi, drogowymi lub kolejowymi oraz monitorowanie codziennych przesyłek za pomocą standardowych lub dostosowanych do ich potrzeb wskaźników.

Portal zawiera różne moduły, w tym moduł sprawozdawczy do wyodrębniania szczegółowych sprawozdań z działalności spedycyjnej oraz moduł finansowy. Moduł zarządzania wyjątkami pozwala klientom na skonfigurowanie automatycznych alertów o wszelkich odchyleniach od standardowego procesu spedycyjnego lub też powiadomień po zakończeniu realizacji określonych etapów w łańcuchu dostaw.

GEFCO VISIBILITY jest zintegrowane z GEFCO TRACY, czyli z reagującym na polecenia głosowe narzędziem śledzenia przesyłek, które przy użyciu technologii Smart Speaker umożliwia klientom za pomocą komend głosowych uzyskanie najważniejszych informacji o przesyłkach.

„Zarządzanie łańcuchem dostaw wymaga kompleksowych rozwiązań. Dlatego stale poszukujemy sposobów, aby wspierać klientów w usprawnianiu procesów. GEFCO VISIBILITY jest kompleksowym narzędziem dla wszystkich operacji spedycyjnych naszych klientów. Oferuje przy tym przyjazny interfejs i wszystkie funkcje potrzebne do obsługi przesyłek multimodalnych. W dalszym ciągu udoskonalamy to rozwiązanie wykorzystując opinie klientów, dzięki którym możemy wprowadzać zmiany odpowiadające potrzebom branży” – mówi Hans Stokman, Global IT & Innovation Director, GEFCO Freight Forwarding.

GEFCO VISIBILITY jest z powodzeniem wykorzystywane przez wielu klientów GEFCO, w tym przez wieloletniego partnera, firmę ESKA, producenta książek, gier i opakowań.

„Dla nas jako globalnego producenta ważne jest to, aby zarządzanie i śledzenie przesyłek w łańcuchu dostaw było jak najbardziej efektywne i sprawne. GEFCO VISIBILITY stało się kluczową częścią naszego procesu zarządzania transportem i jest motorem wydajności i przejrzystości w całej firmie” – wyjaśnia Roelof Cuperi, Global Transport Manager, ESKA.

Firma ESKA była również jednym z pierwszych klientów GEFCO, którzy skorzystali z TRACY, wprowadzając obsługę klienta na wyższy poziom.

Twórca GEFCO VISIBILITY, firma WiseTech Global, jest producentem oprogramowania w chmurze dla międzynarodowych i krajowych operatorów logistycznych. Flagowym rozwiązaniem firmy jest CargoWise One, które zapewnia firmom logistycznym kompleksowe narzędzia usprawniające integrację, automatyzację i komunikację w całym łańcuchu dostaw. Narzędzie GEFCO VISIBILITY jest dostępne w 47 krajach i 78 językach.

Więcej informacji o GEFCO Polska znajdziesz na stronie http://pl.gefco.net/pl/newsroom/newsy

Artykuł „GEFCO VISIBILITY usprawnia transport towarów” dostępny również pod adresem https://pl.gefco.net/pl/newsroom/detail/news/gefco-visibility-usprawni-transport-towarow/

Polub profil GEFCO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/GEFCOPolska