23.6 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

GEFCO rozszerza działalność w Ameryce Południowej

Na podjęcie tej decyzji miały wpływ wyniki osiągnięte w ostatnich latach w Brazylii i Argentynie, świadczące o dużym potencjale rozwojowym tego obszaru geograficznego, ?a w szczególności odnotowany wzrost obrotów o 32% w 2007.

Na początku GEFCO uruchomi centrum transportowo-logistyczne w Noviciado koło Santiago, przeznaczone dla sektora motoryzacyjnego. Będzie ono miało zdolność obsługi 3.500 pojazdów. Pierwszymi klientami będą Peugeot i Volkswagen.

W drugim etapie filia podejmie działalność w zakresie grupowania i ekspedycji towarów na rzecz producentów takich jak Unilever czy Osram.

Filią kierować będzie Daniel Nieto – management controller w argentyńskim oddziale Grupy, a wcześniej jej dyrektor ds. zakupów i projektów.

GEFCO Brazylia
GEFCO jest obecne w Brazylii od 1999. Główne centrum znajduje się w Rio de Janeiro. W całym kraju Grupa posiada 15 centrów, obsługujących ponad 300 klientów.

GEFCO Argentyna
Siedzibą argentyńskiego oddziału GEFCO, utworzonego w 1999, jest Buenos Aires. Poza głównym centrum filia posiada w tym kraju 10 agencji.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili