17.9 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024

Europejskie firmy przewozowe proszone o zaplanowanie tras podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie

TfL zaleca europejskim firmom przewozowym, które będą dostarczały bądź odbierały towary w Londynie podczas Igrzysk, planowanie tras przejazdu z wyprzedzeniem oraz pozostawianie większej ilości czasu na pokonanie zaplanowanej drogi.
 
Igrzyska Olimpijskie trwają od 27 lipca do 12 sierpnia, a Igrzyska Paraolimpijskie od 29 sierpnia do 9 września. Jednak tymczasowe zmiany na londyńskich drogach będą wprowadzane już od połowy lipca.
 
Europejskim firmom przewozowym zaleca się korzystanie z aplikacji TfL Freight Journey Plannerdostępnej na stronie www.tfl.gov.uk/2012freight. Umożliwia ona zaplanowanie najlepszej trasy przejazdu od każdego skrzyżowania na autostradzie M25, która przebiega naokoło Londynu, do miejsc docelowych w stolicy. Firmy przewozowe powinny także dowiedzieć się od swoich brytyjskich klientów, czy mają oni jakieś specjalne instrukcje dotyczące dostaw podczas Igrzysk. Jednym z rozwiązań, które należałoby wziąć pod uwagę, jest dostarczanie i odbiór towarów poza standardowymi godzinami pracy, kiedy ograniczenia w ruchu drogowym związane z Igrzyskami nie będą obowiązywać.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili