21.8 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024

Euro 2012 będzie po polsku

Już w najbliższych dniach postanie projekt, który umożliwi oddanie do użytku niedokończone drogi. Pozwoli ona, aby nadzór budowlany mógł dopuścić do ruchu drogę, która nie jest jeszcze dokończona. Co to oznacza w praktyce zatem, bo jak tu jeździć po niedokończonych drogach?

Jeśli droga będzie spełniać zasady bezpieczeństwa użytkowania według prawa budowlanego będzie można ją dopuścić, nawet jeśli nie spełni wymogów środowiskowych lub nie zostaną zakończone prace porządkowe lub wykończeniowe. 

Wszystkich, którzy obawiają się, że drogi nigdy nie zostaną ukończone, bo któżby się przejmował nimi po zakończonych Mistrzostwach, chcemy uspokić, iż przejezdność tych dróg będzie dopuszczona warunkowo, a firmy budowlane dostaną tewrminy ukończenia dróg. Takie rozwiązanie budzi niepokój po stronie wykonawców "euro" odcinków, gdyż dopuszczone do użytku drogi będą w tym kontekście nadal placem budowy, a jednak ruch samochodów utrudni te prace. Co więcej to firmy budowlane wezmą odpowiedzialność za wszystko, co wydarzy się w tym czasie na kończonych odcinkach.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili