23.6 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

Elastyczne planowanie i harmonogramowanie produkcji w branży spożywczej

Z tego powodu coraz większego znaczenia nabiera sprawne zarządzanie produkcją, błyskawiczne reagowanie na zmiany popytu oraz bezkolizyjna współpraca z partnerami handlowymi i dostawcami.
 
Naprzeciw tym wyzwaniom mogą wyjść systemy informatyczne, wspierające obszary planowania i harmonogramowania produkcji klasy APS. System APS Preactor dzięki zaszytym algorytmom harmonogramowania, możliwościom zdefiniowania zasobów produkcyjnych i ich ograniczeń, czy definicjom wąskich gardeł w procesie produkcyjnym umożliwiają znaczną poprawę czasu i dokładności przygotowania planów produkcyjnych.
 
 
Adresaci:

Spotkanie przeznaczone jest dla prezesów, dyrektorów oraz kierowników produkcji, dyrektorów logistyki, planistów, dyrektorów IT.
 
Program:

    •    Wyzwania biznesowe producentów spożywczych w obszarze harmonogramowania produkcji.
    •    Rozwiązanie i możliwości systemu APS Preactor.
    •    Efekty wybranych projektów wdrożeniowych.

Termin:

10 maja 2013 roku, początek o godz. 10.00 – zakończenie o godz. 11:00 (po zakończeniu webinarium, jeszcze przez pół godziny będzie można zadawać pytania prowadzącym).

Prowadzący:

Dariusz Lewko – ekspert systemów ERP oraz APS w firmie DSR. Specjalizuje się w analizie procesów biznesowych klientów pod kątem wdrożenia systemu zintegrowanego i systemu do harmonogramowania produkcji, prowadzi szkolenia dotyczące systemu ERP oraz APS. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Posiada wieloletnie doświadczenie teoretyczne, jak również praktyczne, w dziedzinie zastosowań IT w przemyśle wytwórczym. Od początku pracy zawodowej realizuje projekty wdrożenia systemów ERP w produkcji. Uczestnik wielu szkoleń tematycznych, w tym szkolenia APISC. Certyfikowany konsultant obszaru produkcji i MRP. W DSR Sp. z o.o. od początku istnienia spółki. Realizował większość projektów wdrożeniowych APS Preactor i QAD Applications będących referencjami dla DSR.
 
Uczestnictwo:

Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Organizatorzy:

DSR jest dominującym dostawcą rozwiązań na rynku APS. Współpracuje z wieloma producentami rozwiązań informatycznych wzbogacających ERP, a także na bieżąco konsultuje się z nimi w związku z wprowadzanymi zmianami w tej branży. DSR posiada tytuł Najlepszego Dostawcy IT dla Przemysłu 2011 i 2012 r. w kategorii „Dostawca/producent APS w Polsce”.
 

decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, SCM, PLM). Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze integrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Serwis skierowany jest do kadry zarządzającej i specjalistów przedsiębiorstw różnych branż planujących, nadzorujących lub realizujących inwestycje IT.

Kontakt z organizatorem: Portal decyzje-it.pl, redakcja@decyzje-it.pl, tel. +48 618653515

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili