E-myto ruszyło.

Mimo tego, że w naszym kraju płacimy dość wysokie podatki i ubezpieczenia, przy bliższej obserwacji okazuje się, iż jest to działanie zbędne i logicznie nieuzasadnione, ponieważ i tak musimy do wszystkiego dopłacać. Tak jest, gdy chcemy dostać się szybciej do lekarza specjalisty, podobnie, gdy chcemy skorzystać z jednej z nielicznych polskich autostrad, zbudowanych z budżetu Skarbu Państwa, do którego wpłaciliśmy wcześniej nasze podatki.

Od dziś będziemy mieć wątpliwą przyjemność "dorzucania" się do narodowej puli. Na początku dotknie to tylko kierowców ciężarówek i tych przekraczających 3,5 tony, ale tylko pozornie. Wydane pieniądze za przejazd będą musieli gdzieś odzyskać. Najpewniej w podwyżkach towarów, które będą znajdowały się "na pace". Ci, niechcący płacić zjadą na podmiejskie drogi, serwując nam korki i niszcząc je jeszcze bardziej. Gdy już przywykniemy do nowej sytuacji, sami będziemy musieli otworzyć portfel i dorzucić co nieco do naszego przejazdu samochodem osobowym.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili