1.8 C
Warszawa
poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

DSV transportuje nawierzchnię na wyścigi konne

Przedsięwzięcie to było jednym z wielu tego typu transportów zrealizowanych przez operatora na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy.


Nawierzchnie produkowane przez Equestrian Surfaces Ltd. są projektowane w oparciu o najróżniejsze wymagania klimatyczne i od 30 lat sprawdzają się na torach i arenach wyścigowych na całym świecie. W ciągu minionego roku za pośrednictwem DSV trafiły one do najróżniejszych lokalizacji m.in. w Belgii, Szwecji czy Korei Południowej.


Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z DSV, które w ciągu ostatniego roku udowodniło, że jest skutecznym i godnym zaufania partnerem. Przy wyborze operatora kluczowym aspektem była dla nas przed wszystkim umiejętność dostarczania precyzyjnych informacji oraz krótki czas reakcji – mówi Philip Bond, kierownik działu sprzedaży w Equestrian Surfaces Ltd. Utrzymywanie planowych dostaw jest w naszej branży niezwykle ważne, ponieważ większość koni jest trenowanych codziennie, co wymaga stałej kontroli oraz systematycznej wymiany nawierzchni.


W lutym br. 406 ton nawierzchni zostało przetransportowane przez DSV z Burnley w Wielkiej Brytanii do portu w Felixstowe, skąd w 20 kontenerach ładunek został wysłany przez Morze Północne do Kopenhagi, aby następnie za pośrednictwem ciężarówek dotrzeć na tor w Klampenborg. Transportowana nawierzchnia stanowiła mieszankę przyjaznych środowisku woskowanych włókien syntetycznych z piaskiem kwarcowym, która doskonale sprawdza się w duńskim klimacie.


 


""


Wymiana nawierzchni na torze musi odbywać się tak szybko i efektywnie, jak to tylko  możliwe. W ten sposób nie tylko unikamy bowiem przestojów, ale także ograniczamy stres naszych koni wywoływany pracą maszyn wykorzystywanych w tym celu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi logistycznej DSV, które wywiązało się ze swojego zadania w precyzyjnie określonym czasie – mówi Allan Arndt, prezes toru w Klampenborg, w Danii.


 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili