3.8 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Drugi raport decyzje-IT.pl o poziomie informatyzacji przedsiębiorstw w Polsce

Opublikowany raport to druga część z cyklu materiałów serwisu decyzje-IT.pl, w ramach których prezentowany jest poziom informatyzacji przedsiębiorstw w Polsce z wykorzystaniem systemów informatycznych wspomagających zarządzanie.

Tym razem naszym celem było przedstawienie planów rozwojowych i inwestycyjnych ankietowanych przedsiębiorstw wobec aplikacji wspomagających zarządzanie. Badaniu poddaliśmy przedsiębiorstwa, które zadeklarowały posiadanie już systemu informatycznego typu ERP, przyjmując założenie, że systemy tego właśnie typu stanowią podstawę skutecznego zarządzania przedsiębiorstwem z wykorzystaniem technologii informatycznych.

Co znajdziemy w raporcie? Przede wszystkim rezultaty przeprowadzonych badań – dotyczące planów rozwojowych polskich przedsiębiorstw. Czytelnik może dowiedzieć się m.in. o planach rozwojowych i inwestycyjnych według:

    klasy systemów,
    branż,
    obrotów,
    czy zatrudnienia

„Poziom informatyzacji przedsiębiorstw w Polsce, część II” jest próbą odpowiedzi na pytanie „Co dalej po wdrożeniu ERP, czyli jakie procesy biznesowe będą informatyzowane w dalszej kolejności w ankietowanych przedsiębiorstwach?”

Mamy nadzieję, że opublikowany raport i zawarte w nim treści staną się inspiracją do dalszego inwestowania w systemy informatyczne wspomagające zarządzanie. W efekcie zaś pomocą w skutecznym usprawnieniu organizacji.

Raport jest już dostępny na stronie: decyzje-it.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili