23.6 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

Drogowa polemika

Minister Polaczek odpiera atak Donalda Tuska. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej podczas konwencji partii w Łodzi wypowiedział się na temat bezpieczeństwa i budowy dróg w Polsce.

Donald Tusk wypowidział się na temat 500 metrów autostrad, które udało się zbudować w ciągu ostatnich dwóch lat. Określił je "arcydziełem ministra transportu Jerzego Polaczka i PiS". W odpowiedzi, minister Polaczek stwierdził, że "owe 500 m to efekt 10 lat pracy koncesjonariusza, który otrzymał koncesję w 1997 roku. To nie jest efekt pracy rządu, ani instytucji mu podległych, przede wszystkim Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad".

Jerzy Polaczek przypomniał, że gdy w ubiegłym roku podjął decyzję o "odebraniu koncesji temu podmiotowi na kontynuację budowy odcinka autostrady od Grudziądza do Torunia to wówczas Platforma Obywatelska złożyła pierwszy wniosek o votum nieufności dla Ministra Transportu".

Innymi słowy, kampania wyborcza przeniosła się na drogi. Zreszą jak zwykle, więc nie trzeba się tym specjalnie przejmować.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili