-0.3 C
Warszawa
piątek, 3 lutego, 2023

DPD Polska z tytułem Marka Godna Zaufania 2020

DPD Polska już po raz trzeci z rzędu została wyróżniona godłem Marka Godna Zaufania. Tytuł przyznawany przez magazyn „My Company Polska” jest potwierdzeniem niezawodności i wysokiej jakości oferowanych przez firmę usług.

Tegorocznych laureatów wyłoniono na podstawie badania wykonanego przez instytut badawczy Kantar Polska na zlecenie „My Company Polska”. Wyniki pozyskano dzięki ankietom, które wypełniło prawie 20 000 polskich przedsiębiorców. Zwycięzcą w kategorii „usługi kurierskie” została firma DPD Polska, zyskując uznanie znacznej części respondentów. Dzięki temu znalazła się w gronie marek, które cieszą się największym zaufaniem wśród przedsiębiorców.

 – Budowanie i utrzymywanie zaufania zarówno wśród klientów indywidulanych, jak i biznesowych to nasz nadrzędny cel. Cieszymy się, że marka DPD kojarzy się z niezawodnością, innowacyjnością, wygodą i bezpieczeństwem. Dążymy do zapewnienia jak najlepszych doświadczeń klientom z różnych branż. Jesteśmy stabilnym partnerem, który potrafi budować długofalowe relacje biznesowe, czym zyskujemy zaufanie wśród przedsiębiorców i konsumentów – komentuje Rafał Nawłoka, prezes zarządu DPD Polska.

Wyniki tegorocznej edycji badania zostały ogłoszone 28 kwietnia na łamach magazynu „My Company Polska”. Pełne zestawienie firm dostępne jest na stronie markagodnazaufania.pl.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
317ObserwującyObserwuj
296ObserwującyObserwuj
spot_img

Prowadzenie firmy kurierskiej – co zrobić w razie awarii pojazdu na drodze?

Własna flota samochodów w firmie kurierskiej wymaga przede wszystkim realizowania okresowych badań technicznych, a także dbałości o regularną wymianę części eksploatacyjnych. Warto jednak wiedzieć,...

Z ostantiej chwili