DPD Polska z tytułem Marka Godna Zaufania 2020

1 333

DPD Polska już po raz trzeci z rzędu została wyróżniona godłem Marka Godna Zaufania. Tytuł przyznawany przez magazyn „My Company Polska” jest potwierdzeniem niezawodności i wysokiej jakości oferowanych przez firmę usług.

Tegorocznych laureatów wyłoniono na podstawie badania wykonanego przez instytut badawczy Kantar Polska na zlecenie „My Company Polska”. Wyniki pozyskano dzięki ankietom, które wypełniło prawie 20 000 polskich przedsiębiorców. Zwycięzcą w kategorii „usługi kurierskie” została firma DPD Polska, zyskując uznanie znacznej części respondentów. Dzięki temu znalazła się w gronie marek, które cieszą się największym zaufaniem wśród przedsiębiorców.

 – Budowanie i utrzymywanie zaufania zarówno wśród klientów indywidulanych, jak i biznesowych to nasz nadrzędny cel. Cieszymy się, że marka DPD kojarzy się z niezawodnością, innowacyjnością, wygodą i bezpieczeństwem. Dążymy do zapewnienia jak najlepszych doświadczeń klientom z różnych branż. Jesteśmy stabilnym partnerem, który potrafi budować długofalowe relacje biznesowe, czym zyskujemy zaufanie wśród przedsiębiorców i konsumentów – komentuje Rafał Nawłoka, prezes zarządu DPD Polska.

Wyniki tegorocznej edycji badania zostały ogłoszone 28 kwietnia na łamach magazynu „My Company Polska”. Pełne zestawienie firm dostępne jest na stronie markagodnazaufania.pl.

Może ci się spodobać również
Pokaż komentarze

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuj Dowiedz się więcej