23.6 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

Diamentowy DB Schenker

Siódmy Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu dla DB Schenker za wkład w rozwój polskiego biznesu.

21 czerwca podczas Letniej Wielkiej Gali BCC, która odbyła się w Warszawie, miała miejsce uroczystość wręczenia nagród w ramach konkursu Lider Polskiego Biznesu. DB Schenker już po raz siódmy otrzymał Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. W imieniu firmy, nagrodę z rąk Minister Danuty Hubner, odebrał Janusz Górski, Prezes Schenker Sp. z o.o.

Diamenty 2008 wręczono tym firmom, które po otrzymaniu Złotej Statuetki Lidera, utrzymały, bądź poprawiły swoją pozycję na rynku. O wyborze zwycięzców zadecydowały: wysokość obrotów, zyskowność, poziom kredytów, należności i zobowiązań, a także poziom zatrudnienia w firmie.

Diamenty dla Schenker Sp. z o.o. świadczą o silnej i stabilnej pozycji firmy na polskim rynku oraz najwyższej jakości oferowanych usług.

– W 2007 r. przewieźliśmy ponad 9 mln przesyłek, co oznacza dwucyfrową dynamikę w stosunku do poprzedniego roku. Odnotowaliśmy intensywny wzrost w relacjach z rynkiem hiszpańskim, niemieckim, ukraińskim, rumuńskim i skandynawskim. W przewozach oceanicznych i lotniczych umożliwiamy globalne połączenia, praktycznie ze wszystkimi krajami – wyjaśnia Janusz Górski.

Dobre wyniki firmy to także efekt odpowiedzialnego podejścia do otoczenia biznesowego, środowiska naturalnego oraz pracowników. DB Schenker w swojej działalności, stosuje zasady odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju, promuje partnerskie relacje w biznesie oraz aktywnie wspiera rozwój nauki i przedsiębiorczości.

Polski oddział DB Schenker jest międzynarodowym dostawcą zintegrowanych usług logistycznych, liderem na polskim rynku TSL. Dysponuje połączoną informatycznie siecią 17 terminali i centrów logistycznych oraz ponad 300 regularnych krajowych i ponad 40 międzynarodowych połączeń samochodowych. DB Schenker oferuje klientom kompleksową obsługę logistyczną w skali krajowej i globalnej, drogą lądową, lotniczą i oceaniczną, także logistykę magazynową. Strategiczne cele firmy wiążą się z odpowiedzialnym biznesem i zrównoważonym rozwojem.

Grupa DB Schenker z roczną sprzedażą na poziomie 18 miliardów EURO, 88000 pracowników i 1500 oddziałów na całym świecie jest jednym z wiodących dostawców zintegrowanych usług logistycznych. W oparciu o transport lądowy, lotniczy i oceaniczny Schenker oferuje kompleksowe rozwiązania logistyczne oraz zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw. W ramach Deutsche Bahn AG Schenker jest częścią grupy firm zajmujących się transportem i logistyką.

 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili