DHL uruchamia w całej Europie Eurapid

Usługa Eurapid będzie dostępna począwszy od 2 września br. Oferuje ona centralnie sterowane bezpośrednie połączenia między głównymi europejskimi ośrodkami gospodarczymi. Nowa usługa jest dostępna dla europejskich przesyłek drobnicowych do 2,5 tony.Oferowana przez DHL usługa Eurapid pozwala klientom na uzyskanie połączeń z kluczowymi rynkami w Europie. Nowa usługa jest już dostępna w 14 krajach, m.in. w Austrii, Belgii, Czechach, Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Włoszech, Holandii, Polsce, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Obejmuje obszary w Europie o najwyższym PKB oraz 74% wywozowych/przywozowych obrotów handlowych regionu. Dodatkowe obszary zostaną przyłączone do sieci w najbliższych miesiącach.Przesyłki Eurapid są traktowane priorytetowo, co umożliwia uzyskanie bardzo konkurencyjnych terminów realizacji (np. z Frankfurtu nad Menem w Niemczech do Barcelony w Hiszpanii w ciągu 24 godzin). Przesyłki można łatwo śledzić za pomocą aplikacji na smartfony DHL Activetracing. Przesyłki są transportowane według stałych harmonogramów.

Oprócz standardowych ogólnych ładunków drobnicowych DHL Eurapid umożliwia również transport towarów niebezpiecznych, które DHL obsługuje przy zachowaniu pełnej zgodności z przepisami. Dodatkowo można w razie potrzeby zamówić wiele usług o wartości dodanej, takich jak ubezpieczenie towarów, odprawa celna czy raporty niestandardowe.

Poprzez wprowadzenie Eurapid firma DHL Freight pragnie zaoferować usługę wychodzącą naprzeciw potrzebom z zakresu logistyki i łańcuchów dostaw swoich europejskich klientów, co pozwoli im na zachowanie konkurencyjności.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili