2.2 C
Warszawa
wtorek, 23 kwietnia, 2024

DHL po raz kolejny zostało wyróżnione tytułem Marki Godnej Zaufania

W badaniu wzięło udział ponad 350 marek, ale tylko 23 spośród nich otrzymało tytuł najbardziej godnych zaufania. Wśród nagrodzonych, już drugi rok z rzędu, znalazło się DHL, które w ciągu 26 lat obecności na polskim rynku stało się jedną z wiodących firm logistycznych w kraju. Marka zawdzięcza swoją popularność przede wszystkim szerokiej ofercie usług krajowych i międzynarodowych oraz wysokiej jakości obsługi klienta. 


 


Jesteśmy dumni, że po raz kolejny zdobyliśmy tytuł Marki Godnej Zaufania w kategorii usług kurierskich. Jest to dla nas wyróżnienie tym cenniejsze, że wyboru dokonali polscy przedsiębiorcy. Każdego dnia staramy się dbać o naszych klientów. Proponujemy im nowoczesne i elastyczne rozwiązania, staramy się jak najlepiej dopasowywać do ich potrzeb, z uwagą słuchamy wszystkich opinii i wyciągamy wnioski. Chcemy, by DHL był firmą logistyczną, która stanowi pierwszy wybór konsumentów i jest synonimem najwyższej jakości. Ta nagroda to nie tylko dowód, że nasz wysiłek przynosi rezultaty, ale także silna motywacja do dalszej pracy – komentuje Igor Caban, Dyrektor Zarządzający DHL Parcel Polska. 


 


Zadowolenie z otrzymania wyróżnienia wyraził Tomasz Buraś, Dyrektor Zarządzający dywizją DHL Express w Polsce, świadczącą międzynarodowe usługi ekspresowe: – Z satysfakcją przyjęliśmy informację o ponownym uhonorowaniu DHL tytułem Marki Godnej Zaufania. To powód do dumy i sukces całej organizacji DHL w Polsce, wszystkich pracowników i kurierów odpowiadających za codzienną kompleksową obsługę klientów i dbających o ich zadowolenie. Cieszymy się, że klienci identyfikują markę DHL jako Godną Zaufania, gdyż to oznacza, że doceniają nasze starania w zapewnianiu im wysokiej jakości usług.


 


Badanie w formie ankiety on-line zostało przeprowadzone wśród firm i podmiotów gospodarczych sektora MŚP w Polsce i miało za zadanie poznać ich opinię na temat najlepszych marek, produktów i usług. Za realizację badania oraz opracowanie wyników odpowiadała firma badawcza Kantar Millward Brown. W sondażu wzięło udział ponad 900 respondentów, którzy poproszeni zostali o udzielenie spontanicznej odpowiedzi, której marce w danej kategorii ufają najbardziej. W każdej z kategorii mogli wskazać tylko jedną markę.


Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 20 czerwca w Restauracji Belvedere w Warszawie.

W imieniu DHL nagrodę odebrały Tina Sobocińska, Dyrektor ds. Personalnych i Komunikacji DHL Parcel oraz Anna Kania-Okieńczyc, Dyrektor ds. Marketingu DHL Parcel.


 


Pełne wyniki badania można znaleźć w miesięczniku „My Company Polska”, którego emisja odbyła się 21.06.2017 roku. 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili