0.7 C
Warszawa
sobota, 3 grudnia, 2022

DHL Parcel wkracza z przesyłkami międzynarodowymi dla klientów indywidualnych

Dzięki usłudze DHL Parcel ForYou International każdy ma możliwość nadania przesyłki w Punktach Obsługi Klienta oraz w jednym z 1500 punktów DHL Parcelshop do 28 krajów Europy.


 


DHL Parcel zapewnia proste nadawanie paczek do krajów Unii Europejskiej z możliwością śledzenia przesyłek 24 godziny na dobę, powiadomieniami e-mail oraz  ubezpieczeniem w cenie przesyłki do 500 euro. Ceny wysyłki zaczynają się już od 68 zł brutto, a uzależnione są od rozmiaru paczki oraz kraju docelowego.


 


„Rozwój oferty dla klientów indywidualnych był dla nas zawsze bardzo ważny. Staramy się odpowiadać na stale zmieniające się potrzeby klientów. Cieszymy się przede wszystkim, że teraz możemy zaoferować każdemu, bezpieczną, szybką, wygodną oraz tanią wysyłkę za granicę. To niezwykle ważny krok w rozwoju sieci DHL Parcel” – mówi Anna Kania, Dyrektor ds. Marketingu DHL Parcel.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
317ObserwującyObserwuj
289ObserwującyObserwuj
spot_img

Firmy godne poznania – PROMAG

Cykl artykułów zamieszczanych na łamach portali i czasopism przedstawiający Polskie dynamiczne i innowacyjne firmy związane z Poznaniem i warte poznania. Dziś w cyklu „firmy warte...

Z ostantiej chwili