DB Schenker dla high-tech

0 57
Schenker AG odkupił od Siemensa 49 procent udziałów w spółce Schenker Industrial Logistics GmbH joint venture • 650 pracowników w pięciu europejskich spółkach.

Schenker AG odkupił od Siemens AG pozostałe 49 procent udziałów w spółce Schenker Industrial Logistics GmbH joint venture. Zgodnie z podpisaną umową nabycie obowiązuje ze skutkiem wstecznym od dnia 1 stycznia.

czytaj dalej>>

""
Spółka została założona w roku 2003 jako joint venture pomiędzy Schenker AG i Siemens AG. Za zarządzanie działalnością konsorcjum odpowiada DB Schenker.


Działalność Schenker Industrial Logistics GmbH skupia się na dostarczaniu rozwiązań logistyki kontraktowej dla klientów przemysłowych z sektora technologicznego i high-tech. Spółka oferuje szeroki zakres usług, w tym dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, rozwiązania logistyczne dla inżynierii elektrycznej i mechanicznej, przemysłu lotniczego, półprzewodników oraz sektora elektronicznego.

Firma zatrudnia około 650 pracowników w 33 oddziałach i 40 magazynach w pięciu europejskich krajach. Oferowane usługi obejmują wszystkie elementy łańcucha logistycznego: od zaopatrzenia, poprzez magazynowanie, kompletowanie zestawów, dostawy towarów z taśmy produkcyjnej, po przeładunek i finalną dystrybucję. Ponadto, spółka oferuje także logistykę części zamiennych oraz zarządzanie zwrotami, w tym realizację całego procesu, który jest niezbędny do dokonania wymiany, naprawy i dostawy nowych części.

Może ci się spodobać również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AkceptujDowiedz się więcej