Dachser otwiera drzwi do kariery. Apprenticeship Power Programme 2011-2013

Szansa dla najlepszych

Do udziału w Programie zaproszono 7 absolwentów najlepszych techników logistycznych, znajdujących się w pobliżu oddziałów firmy Dachser w Strykowie, Poznaniu, Sosnowcu, Warszawie i Wrocławiu. Najbardziej uzdolnionych kandydatów wyłoniono na podstawie CV, listu motywacyjnego, opinii dyrektora szkoły oraz rozmowy i zadania praktycznego.

Doświadczenie profesjonalistów i nowoczesne rozwiązania

Przez dwa lata pracownicy polskich oddziałów Dachser przy wsparciu kolegów z Niemiec dzielić się będą swoją wiedzą i doświadczeniem ze stażystami, umożliwiając im zapoznanie ze specyfiką pracy w branży oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i  informatycznymi, jednolitymi dla całej sieci Dachser. Na potrzeby programu powstała specjalna platforma e-learningowa, usprawniająca proces zdobywania wiedzy niezbędnej do realizacji jego założeń.

Nowy etap w życiu firmy

Prezes Grzegorz Lichocik nie kryje entuzjazmu: „Ten program to nowatorska inicjatywa. Jesteśmy przekonani, iż przyniesie obopólne korzyści, dlatego już dziś planujemy podobne przedsięwzięcia w przyszłości” – podkreśla.

 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili