Chris Botti w Polsce

W marcu zawita do Polski najprzystojniejszy trębacz świata – Chriss Botti. Podczas trzech koncertów (Bielsko-Biała, Warsza- wa, Gdynia), artysta będzie promo- wał swoją najnowszą płytę "Italia".

Trąbka staje się w dłoniach Bottiego instrumentem magicznym, wydoby- wającym z siebie fenomenalne, piękne i dojrzałe dźwięki. Jego gra, pełna ekspresji i czułości, pieści muzyczne podniebienie słuchaczy. W pierwszych dniach marca będziemy mogli doświadczyć tych wrażeń na żywo.

Album "Italia" jest powrotem do korzeni. Rodzina Chrisa Botti wywodzi się właśnie ze słonecznej Italii. Artysta prowadzi nas przez krążek szlakiem włoskiej opery ("Nessun Dorma", zopery "Turandot" Giacomo Pucciniego) muzyki filmowej Ennio Morricone, czy też szklagierów w postaci "The Way You Look Tonight" Kerna.

Szczególnie zachwyca tytułowy utwór "Italia" wykonany wspólnie z Andrea Bocellim.

Płyta, nie jest jeszcze dostępna w naszych salonach muzycznych. Można ją kupić za granicą, za pośrednictwem internetowych sklepów z muzyką mp3, lub poczekać na jeden z koncertów.

Przyjemne z pożytecznym

Koncert w Gdyni odbędzie się 5 marca. Czujni obserwatorzy branży TSL wiedzą, że w tym samym czasie (5/6 marca) odbywa się w Gdańsku Baltic Container Conference. Proponuję więc połączyć przyjemne z pożytecznym i po efektywnie spędzonym dniu konferencji w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, wybrać się na 23. kilometrową wyprawę do Klubu "Pokład" w Gdyni (Skwer Kościuszki), aby zakończyć wieczór muzyczną ucztą.

Michał Krzak
e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili