Certyfikat Rzetelności dla Apreo Logistics

Spółka rozpoczęła współpracę z Krajowym Rejestrem Długów w październiku br. stając się członkiem Programu Rzetelna Firma. Otrzymany przez Apreo Logistics certyfikat jest sygnowany przez KRD i ma ważność 30 dni, dlatego co miesiąc Spółka będzie regularnie generować nowy dokument, informując potencjalnych partnerów, ?że sumiennie reguluje swoje zobowiązania. Ideą certyfikatów jest propagowanie etyki i  fachowości płatniczej ?w biznesie oraz kreowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstw, które z niego korzystają. ?

 Aby umożliwić swoim kontrahentom bezpośrednią możliwość sprawdzenia rzetelności swoich działań dokument  będzie na bieżąco uaktualniany na firmowej stronie internetowej. Na podstawie unikatowego kodu umieszczonego na Certyfikacie Rzetelności, każdy kontrahent firmy może bezpłatnie sprawdzić jego autentyczność i aktualność na stronie www.krd.pl.

?Przystępując do Programu Rzetelna Firma Apreo Logistics konsekwentnie kontynuuje swoją misję budowania pozytywnego i rzetelnego wizerunki firmy, którą  rozpoczęła wchodząc na rynek w 2007 roku. Promując partnerstwo oparte na rzetelności i wiarygodności spółka już w pierwszym miesiącu działalności w całości uregulowała zobowiązania Vos Logistics Polska wobec przejętych przez Apreo Logistics firm przewozowych stawiając na proste, terminowe i zautomatyzowane rozliczanie z przewoźnikami.

– Wizerunek uczciwego płatnika jest niezwykle ważny w każdej działalności. Cenimy sobie możliwość uzyskania informacji o solidności naszych  kontrahentów oraz sami ją udostępniamy. Czysta karta pozwala nam negocjować lepsze warunki kontraktów oraz pozyskiwać nowych klientów poprzez  udział w konkursach i przetargach. Dlatego obok podnoszenia standardów usług i współpracy dbamy o swoją wiarygodność płatniczą, czego dowodem jest otrzymany przez Apreo Certyfikat KRD – powiedział Arkadiusz Glinka, dyrektor zarządzający Apreo Logistics.

We wrześniu br. Apreo Logistics otrzymała tytuł „Lidera Informatyki 2008” w kategorii „Małych i Średnich Przedsiębiorstw”. Konkurs organizowany przez redakcję Computerworld od 12 lat wyłania przedsiębiorstwa ?i instytucje odnoszące sukcesy w dziedzinie informatyzacji i jest najbardziej prestiżowym przedsięwzięciem tego typu w Polsce. Wyróżnienie dla Apreo Logistics to kolejny dowód na doskonałość autorskiego programu SWIP (System Wspomagania i Planowania Pojazdów). Oprogramowanie w pełni kontroluje zarządzanie procesami operacyjnymi ? w firmie i zapewnia m.in. dwustronną komunikację z klientami, kierowcami i podwykonawcami, znacznie usprawniając kontrolę nad całym procesem logistycznym. System w swojej pierwotnej wersji był już nagrodzony statuetką „Lidera Informatyki 2003” a w latach 2002-2003 otrzymał nagrodę "Złoty Bit”.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili