Certyfikat "Najwyższa jakość" dla Ponetex Logistics

Certyfikat przyznawany jest przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością w ramach Programu Jakości "Najwyższa Jakość". Honorowym patronem akcji jest Ministerstwo Gospodarki.

Tytuł "Najwyższa jakość" mają szansę otrzymać firmy, dla których zarządzanie przez jakość (Total Quality Management) stało się głównym wyznacznikiem rozwoju oraz podejmowanych działań.

Ponetex Logistics otrzymał Certyfikat już po raz drugi, potwierdzając tym samym stosowanie najwyższych standardów jakościowych w obsłudze swoich klientów.

Dodatkowym wyróżnieniem dla firmy była indywidualna nagroda „Menedżera Najwyższej Jakości Roku 2008”, którą przyznano Prezesowi Ponetex Logistics, Waldemarowi Osmólskiemu.

– Obie nagrody nie stanowią zwieńczenia naszych wysiłków w stałym podnoszeniu jakości serwisu, ale są drogowskazem potwierdzającym, że idziemy w dobrym kierunku – podsumował odbierając nagrodę Prezes Osmólski.

Przyznanie Certyfikatu „Najwyższa Jakość” to nie jedyne wyróżnienie jakie spotkało Ponetex Logistics w 2008 roku. W maju firma otrzymała holendersko-polską nagrodę (Dutch-Polish Trade Award) przyznawaną firmom o niderlandzkich korzeniach, ale skutecznie prosperujących na polskim rynku.

źródło zdjęcia: www.sxc.hu

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili