C.H. Robinson przejmuje Combinex Holding B.V. i rozszerza swoją obecność w europejskim transporcie drogowym

12 maja 2021 – Warszawa, Polska – Firma C.H. Robinson (NASDAQ: CHRW) przejęła Combinex Holding B.V. (Combinex), rozszerzając tym samym swoją obecność w europejskim transporcie drogowym. Combinex jest jednym z najszybciej rozwijających się spedytorów w regionie Beneluksu, specjalizującym się w usługach transportu towarów suchych, a także świeżych i mrożonych.

Przejęcie to wielka szansa dla C.H. Robinson, wzmocni naszą obecność w Europie, w szczególności w Europie Zachodniej. Combinex zaoferuje nam również dodatkowe możliwości przewozowe dzięki dedykowanej flocie, zwiększając nasz zasięg na rynku przewozów krótko- i średniodystansowych. Jestem podekscytowany mogąc powitać Arie Troost i jego doświadczony zespół w rodzinie C.H. Robinson – powiedział Jeroen Eijsink, prezes C.H. Robinson w Europie.

To ekscytujący dzień także dla Combinex, ponieważ dzięki naszej silnej ofercie i talentowi uzupełnimy usługi, technologię i obecność C.H. Robinson w Europie. Połączenie naszej zróżnicowanej bazy lojalnych klientów, niezawodnej sieci przewoźników oraz dedykowanej floty i posiadanych naczep ze skalą i wiedzą C.H. Robinson pozwolą nam świadczyć jeszcze lepsze usługi naszym klientom – dodaje Arie Troost, założyciel i dyrektor generalny Combinex.

Europejski transport drogowy C.H. Robinson obejmuje wszystkie główne szlaki handlowe w Europie. Firma oferuje globalne usługi lotnicze, oceaniczne i celne. Ogłoszenie następuje po 2 niedawnych przejęciach europejskich firm, które miały miejsce w 2019 r., w tym Dema Services, wiodącego dostawcy usług transportu drogowego z siedzibą we Włoszech oraz Space Cargo, globalnej grupy spedycyjnej z Hiszpanii.

 

Combinex Holding B.V.

Firma Combinex Holding B.V. została założona w 2006 roku przez Arie Troosta i jest firmą spedycyjną specjalizującą się w usługach transportowych towarów sypkich oraz świeżych i mrożonych w całej Europie. Dostarcza zarówno ładunki całopojazdowe, jak i mniejsze niż ciężarowe dla towarów suchych oraz całopojazdowe dla towarów świeżych i mrożonych.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili