11.3 C
Warszawa
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Bułgaria i Rumunia bez barier

""Zniesienie barier celnych, w skutek wejścia Bułgarii i Rumunii do Unii Europejskiej, jest równoznaczne z końcem ponoszenia wysokich opłat i wykonywania żmudnych formalności na granicy, które powodowały, że wysyłka pojedynczych towarów była słabo opłacalna. 

Od 1 stycznia 2007 wzrost w przepływie towarów z obu krajów, przewidywany jest na poziomie czterokrotnie większym niż do tej pory, analogicznie do sytuacji jaka miała miejsce po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej. 

„Sieć połączeń drogowych DPD, jako jedna z największych w Europie, a obecnie rozwinięta o połączenia do Bułgarii i Rumunii, daje naszym klientom nie tylko możliwość zaistnienia na nowych, rynkach, ale także pozwala im sięgnąć jeszcze dalej poza obszar Unii Europejskiej. Dążenie do zaoferowania jak najwyższej jakości usług w tych krajach świadczy o chęci dopasowywania oferty firmy do zmieniających się potrzeb klientów” – mówi Paul-Marie Chavanne, Dyrektor Generalny GeoPost. 

W związku z procesem re-brandingu, już w tym roku, działalność oficjalnie rozpocznie polski oddział DPD. Zmiana nazwy firmy, a tym samym zniknięcie z rynku marki Masterlink, jest ostatnim etapem okresu przejściowego współistnienia obu marek, trwającym blisko rok. 

e-
logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili