Bezpośrednie połączenie z Bangladeszu

Wychodząc naprzeciw rosnącej potrzebie rynku dotyczącej przewozu przesyłek niepełnokontenerowych z Bangladeszu firma Kuehne + Nagel uruchomiła cotygodniowe, bezpośrednie połączenia do Polski. Przesyłki są konsolidowane w magazynie  Kuehne + Nagel w Chittagong, skąd płyną bezpośrednio do Hamburga, a następnie towar jest dowożony do magazynu w Poznaniu. W porcie Hamburg nie następuję dekonsolidacja kontenera, co znacznie przyspiesza dostawę do Poznania. Nowa usługa pozwala na przywiezienie towaru od portu do portu w 28 dni.

Dystrybucja z Poznania umożliwia szybkie dostarczenie towarów do klientów w całym kraju. Serwis zorientowany jest na kompleksową obsługę przesyłek, od odbioru, po dostawę do finalnego odbiorcy ("od drzwi do drzwi”). Serwis umożliwia obsługę przesyłek o wielkości nawet do 20 cbm.

Nowa linia uzupełnia portfolio własnych produktów LCL obsługiwanych jako NVOCC (non vessel operating common carrier), co oznacza, iż Kuehne + Nagel wystawia własny konosament Blue Anchor Line.

Serwis gwarantuje przejrzystość przepływu każdej przesyłki importowej w sieci. Korzystając z KN Login, rozwiązania IT dla naszych klientów, istnieje możliwość sprawdzenia statusu przesyłki, pobrania danych historycznych, ustawienia automatycznych powiadomień, oraz zarządzania przesyłką na poziomie zamówienia, opakowania lub pojedynczej sztuki. Ponadto, funkcja przeglądania dokumentów umożliwia podczepianie kopii listów przewozowych, faktur handlowych, itp.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili