8.4 C
Warszawa
piątek, 19 kwietnia, 2024

Bezpłatne webinarium: IFS Applications 8 – krok w stronę przyjaznego, mobilnego ERP

Prezentacja firmy IFS oraz jej produktu IFS Applications, nowoczesnego systemu zintegrowanego klasy ERP, w najnowszej wersji IFS Applications 8, dostępnej od jesieni zeszłego roku. W prezentacji, prowadzonej częściowo w środowisku żywego systemu demonstracyjnego, położony zostanie nacisk na ergonomię obsługi, która decyduje o efektywnym zastosowaniu zaawansowanych funkcji systemu biznesowego, oraz na pracę mobilną, która staje się coraz ważniejsza w dobie powszechnego, mobilnego dostępu do internetu.

Adresaci:
   
Spotkanie kierowane jest do:
    •    firm produkcyjnych, projektowych,
    •    firm zarządzających majątkiem (EAM),
    •    firm serwisowych i handlowych
    •    Dyrektorów IT,
    •    osób odpowiedzialnych za ocenę i wybór nowoczesnego systemu ERP
   
Termin:
17 maja 2013 roku, początek o godz. 10.00 – zakończenie o godz. 11:00 (po zakończeniu webinarium, jeszcze przez pół godziny będzie można zadawać pytania prowadzącym)

Prowadzący:

Bartłomiej Denkowski, Presales Manager, IFS Poland. Od 17 lat jest związany zawodowo z firmą IFS Poland. Początkowo jako konsultant, a następnie kierownik projektów, uczestniczył w licznych wdrożeniach obejmujących procesy logistyczne i dystrybucyjne. Obecnie pracuje na stanowisku PreSales Manager i jest odpowiedzialny za opracowywanie zintegrowanych rozwiązań oferowanych klientom IFS. W roku 2001 uzyskał certyfikat APICS-CPIM.

Jest absolwentem Instytutu Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.
 
Uczestnictwo:

Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Organizatorzy:

IFS to globalny dostawca IFS Applicationssystemu klasy ERP opartego na architekturze komponentowej oraz technologii SOA. IFS koncentruje się na przedsiębiorstwach, dla których strategiczne znaczenie ma jeden z czterech głównych procesów biznesowych: zarządzanie majątkiem i usługami, produkcja, łańcuch dostaw oraz projekty.??Na świecie firma IFS jest obecna w około 60 krajach i posiada 2000 klientów w takich sektorach, jak m.in.: przemysł maszynowy, produkcja procesowa, lotnictwo i obrona, sektor konstrukcyjno-budowlany, motoryzacja, dystrybucja hurtowa i detaliczna, energetyka i przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz telekomunikacja.

decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, SCM, PLM). Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze integrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Serwis skierowany jest do kadry zarządzającej i specjalistów przedsiębiorstw różnych branż planujących, nadzorujących lub realizujących inwestycje IT.

Kontakt z organizatorem: Portal decyzje-it.pl, redakcja@decyzje-it.pl, tel. +48 618653515

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili