11.7 C
Warszawa
sobota, 13 kwietnia, 2024

Bezpieczny prezent pod choinką

Święta kojarzą się z miło spędzonymi chwilami w gronie najbliższych. Ważne jest też, by obdarować ukochanych wyjątkowym prezentem. W tym celu na wiele tygodni przed świętami wiele osób rozpoczyna poszukiwanie upominków. Idealny prezent wyraża nie tylko uczucia, ale przede wszystkim jest bezpieczny i funkcjonalny.

Doskonałym prezentem pod choinkę jest urządzenie nawigacji satelitarnej marki Garmin. Najwyższa technologia nowoczesnych odbiorników GPS gwarantuje nie tylko zadowolenie użytkownika, ale przede wszystkim zwiększa jego bezpieczeństwo. Wysoką jakość urządzeń GPS marki Garmin potwierdza hologram. Gwarantuje on przedłużoną, 3-letnią gwarancję, szybki serwis na terenie całej Polski oraz oprogramowanie wolne od wad i wirusów. Urządzenia nawigacji satelitarnej Garmin mają wiele zastosowań. Są przydatne nie tylko podczas jazdy samochodem, ale również podczas górskich wędrówek, wyjazdów narciarskich oraz treningów. Prezent w postaci odbiornika GPS ucieszy każdego; zarówno kierowcę, alpinistę, jak i sportowca.

Wyjątkowym prezentem dla najbliższych jest Garmin Oregon 400T. To najnowszy produkt firmy Garmin, uwzględniający indywidualne potrzeby użytkownika. Oregon 400T to idealny prezent dla osoby, która prowadzi aktywny tryb życia, zarówno dla osób lubiących zdobywać najwyższe szczyty, jak i narciarzy szusujących po alpejskich trasach. Urządzenie dostarcza wiele radości, ale również dba o bezpieczeństwo. Dlatego też Garmin Oregon 400t rekomenduje Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Urządzenie wyposażone jest w topograficzną mapę Europy, dzięki której każdy zakątek kontynentu jest do zdobycia, każda wysokość jest do osiągnięcia, zaś lasy, rzeki i jeziora nie mają przed sobą tajemnic.

Idealnym podarunkiem jest również Garmin nuvi 760GP. To wyjątkowy prezent dla każdego kierowcy. Urządzenie łączy w sobie wszystkie najważniejsze funkcje. Garmin nuvi 760GP inteligentnie zaplanuje każdą trasę. Wyposażony jest w niezwykle precyzyjną mapę Europy – City Navigator Europe oraz w szczegółową mapę Polski – GP Mapę. Z takim odbiornikiem GPS kierowca poczuje się pewniej w każdym nieznanym miejscu. Odpowiednio wcześniej będzie mógł przygotować się do wykonania konkretnego manewru, np. zmiany pasa ruchu. Dodatkowo Garmin nuvi 760GP umożliwia korzystanie z odbiornika GPS jak z zestawu głośnomówiącego. Urządzenie posiada także wiele funkcji rozrywkowych, tj. przeglądarka zdjęć. Podróż z Garmin nuvi 760GP jest przyjemna, łatwa i bezpieczna.

W trosce o bezpieczeństwo od 1989 roku Garmin dostarczył klientom ponad 30 milionów urządzeń nawigacyjnych, zarejestrował ponad 370 patentów oraz sprawił, że technologia GPS przestała kojarzyć się z wyposażeniem wojskowym i stała się pomocna w życiu codziennym. Urządzenia nawigacji satelitarnej marki Garmin są wielofunkcyjnymi kompanami codziennego życia. Dając najbliższym prezent w postaci odbiornika GPS zadbamy o to, co najważniejsze – o bezpieczeństwo.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili