Bezdotykowe myjnie przy marketach

Teraz przy okazji sobotnich zakupów będziesz mógł się zatroszczyć o swój samochód. Nie tylko zatankujesz paliwem marki np. carrefour, ale również umyjesz swój samochód. Markety nie biorą myjni pod swoje skrzydła. Postawiły na system franczyzowy Auto-SPA.

Pierwsza myjnia w barwach Auto-Spa ruszyła w 2009 roku. Obecnie firma zarządza 17 myjniami własnymi, w tym roku planuje wybudować ok. 30 myjni partnerskich przy marketach Tesco. Firma pozyskuje też lokalizacje wokół innych centrów handlowych.

 

Przystępujący do sieci partnerzy mogą wybrać jedną spośród ponad dwustu lokalizacji na terenie całegokraju. Franczyzobiorca ma możliwość zakupu już istniejącej myjni, może też postawić własną na wybranej lokalizacji z przygotowanym pozwoleniem na budowę. Auto-Spa mając dostęp do wielu dostawców maszyn, pozostawia partnerowi prawo wyboru marki urządzeń, które będą zakupione do jego myjni. Potencjalny partner, na podstawie oszacowanych kosztów i prognozowanych zysków, może wybrać najkorzystniejszy dla siebie wariant i tak zorganizować inwestycję, by była dla niego jak najbardziej opłacalna.

Jeśli więc marzysz, żeby prowadzić myjnie, postaraj się o 30% wkład własny. Resztę sfinansujesz "franczyzą".

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili