BCS Polska wprowadza usługę wypożyczania sprzętu do automatycznej identyfikacji danych

W nowej ofercie BCS Polska udostępnia terminale z czytnikiem kodów kreskowych lub RFID, a także drukarki kodów kreskowych. Ponadto w ramach oferty, firmy mogą skorzystać z wsparcia technicznego, obejmującego m.in. konfigurację urządzeń, instalację aplikacji na terminalach oraz doradztwo konsultantów BCS Polska.

– Systematyczne inwentaryzacje są koniecznym przedsięwzięciem w każdym przedsiębiorstwie posiadającym zaplecze magazynowe. Żeby proces ten usprawnić coraz częściej korzysta się z różnego rodzaju narzędzi informatycznych, lecz koszt ich zakupu jest często wysoki. W dobie kryzysu, kiedy szukanie oszczędności staje się konieczne, BCS Polska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynkowym i oferuje wypożyczenie odpowiedniego sprzętu wraz ze wsparciem specjalistów – twierdzi Jacek Cyran, Dyrektor Działu Obsługi Klienta BCS Polska.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do firm, które sporadycznie korzystają z urządzeń automatycznej identyfikacji i nie mają potrzeby ich stałego użytkowania. Ponadto z oferty mogą skorzystać przedsiębiorstwa, które w wyniku awarii posiadanego sprzętu przerwały ciągłość działania. Wówczas wypożyczony sprzęt pomoże zachować systematyczność procesów magazynowych.

BCS Polska w stałej gotowości utrzymuje pulę najbardziej popularnych terminali mobilnych i drukarek etykiet, w związku z czym sprzęt jest stale dostępny.

źródło zdjęcia: www.sxc.hu

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili