Avaya uruchamia kalkulator oszczędności energii

– Wiemy, że mądra organizacja pracy poprawia wyniki finansowe i jest na ogół korzystna ?dla środowiska – powiedział Martyn Lambert, wiceprezes ds. marketingu na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w Avaya. – Kalkulator oszczędności energii firmy Avaya umożliwia przedsiębiorstwom ilościowe określenie wpływu ich działań zarówno na wyniki biznesowe, ?jak i na stan naszej planety – dodał.

Kalkulator firmy Avaya oblicza, ile kilowatów energii, ton węgla i litrów benzyny lub oleju napędowego można rocznie zaoszczędzić w zależności od liczby dni pracy w domu, na którą firma pozwala swoim pracownikom. Wyniki uwzględniają ilość energii zaoszczędzonej przez zredukowanie ogrzewania ?i oświetlenia w pomieszczeniach biurowych oraz dzięki temu, że pracownicy nie dojeżdżają codziennie do pracy.

Kalkulator sugeruje także rozwiązania oparte na technologii Unified Communications, które mogą pomóc firmom w zwiększeniu elastyczności organizacji pracy i produktywności.

źródło zdjęcia: www.sxc.hu

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili