Asus Store

Na półkach Asus Store znajdzie się szeroka gama produktów: notebooków, netbooków, monitorów, kart sieciowych, kart graficznych, płyt głównych, PDA, nawigacji samochodowych i in. Pierwszy Asus Store będzie zlokalizowany w salonie Komputronik w Centrum Handlowym Plaza w Poznaniu. 

– Zaufanie, jakim obdarzył nas ASUS, jeden z liderów rynku IT i elektroniki użytkowej, potwierdza słuszność obranej przez nas strategii rozwoju – mówi Wojciech Buczkowski, prezes zarządu Komputronik S.A. – Dzięki współpracy z najlepszymi, mamy dostęp do szerokiej gamy znakomitych produktów i możemy zaoferować klientom dokładnie to, czego potrzebują.

Uroczyste otwarcie Asus Store nastąpi 15 listopada br. W pierwszym tygodniu działania pawilonu na klientów czekają atrakcyjne promocje, spektakularne premiery oraz prezentacje najważniejszych produktów prowadzone przez profesjonalistów. Ponadto chętni będą mieli szansę na wygranie netbooka Asus Eee PC 1000HD w ramach specjalnie przygotowanego na tę okazję konkursu. Netbooki tej popularnej serii na nowo zdefiniowały pojęcie przenośnego minikomputera. Powstały z myślą o aktywnych osobach, które szukają niewielkiego, nowoczesnego i estetycznego narzędzia zapewniającego mobilną pracę w każdych warunkach. 

W kolejnych miesiącach Komputronik S.A. będzie organizować cykliczne wydarzenia, które w atrakcyjnej formie przybliżą klientom Asus Store korzyści płynące ze stosowania najnowszych technologii. Przewidziano między innymi organizację weekendu dla kobiet, podczas którego Paniom zostaną zaprezentowane produkty zaprojektowane z myślą o ich szczególnych potrzebach – zarówno użytkowych, jak też estetycznych. Wyjątkowe wrażenia wizualne zapewnią klientom nie tylko eksponowane produkty, ale również samo stoisko, które powstało na bazie projektu nagrodzonego w tegorocznym konkursie „Sklep Twoich Marzeń”. 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili