5.6 C
Warszawa
poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Asseco Business Solutions dostawcą systemu ERP dla Deloitte

Projekt przewiduje wdrożenie systemu klasy ERP SOFTLAB SQL w takich obszarach jak finanse i kadry. Zakończenie prac planowane jest na koniec bieżącego roku. Nowe rozwiązania informatyczne będą wykorzystywane przez zlokalizowane w Poznaniu centrum usług outsourcingowych Deloitte.

– Zdecydowaliśmy się na program firmy Asseco Business Solutions SOFTLAB SQL ze względu na jego renomę i dobre referencje, w szczególności w zakresie zarządzania finansami i kadrami oraz elastyczność w dopasowaniu do potrzeb naszych klientów. System posiada budowę modułową, dzięki czemu możliwe będzie rozszerzanie jego funkcjonalności w przyszłości. Nie bez znaczenia był również fakt, że Deloitte wykorzystuje już produkty grupy Asseco w innych krajach naszego regionu – mówi Tomasz Walczak, Dyrektor linii serwisowej Business Process Solutions, Deloitte Polska.

Bazując na wysokich kompetencjach oraz bogatym doświadczeniu w zakresie doradztwa podatkowego, audytu i rachunkowości, doradztwa prawnego, księgowego oraz inwestycyjnego, firma Deloitte w Polsce postanowiła poszerzyć swoją ofertę o outsourcing szeroko rozumianych usług księgowo-finansowych i płacowych. Z tego powodu spółka zdecydowała się na wdrożenie dedykowanego dla potrzeb świadczenia takich usług systemu informatycznego ERP.

System SOFTLAB SQL to rozwiązanie informatyczne wspomagające zarządzanie całością działania przedsiębiorstwa. Program posiada budowę modułową. Wdrożenie Asseco BS w Deloitte obejmie implementację modułów: finanse i księgowość, HRM oraz środki trwałe. Moduł finansowo-księgowy, dzięki opcji wielofirmowości, pozwoli na łatwą konfigurację i efektywne zarządzanie danymi wielu podmiotów gospodarczych. Moduł dedykowany do zarządzania środkami trwałymi oraz wartościami niematerialnymi i prawnymi wesprze zarządzanie nieruchomościami, pojazdami, licencjami, oprogramowaniem oraz umożliwi prowadzenie równoległych ciągów amortyzacji np. dla celów bilansowych i podatkowych lub sprawozdawczości dla centrali zagranicznej. Funkcjonalności systemu SOFTLAB SQL z zakresu HR umożliwiające rozbudowę baz kadrowych i tworzenie własnych algorytmów przeliczeń pozwolą także automatyzację naliczania płac i usprawnienie procesów zarządzania personelem.

źródło zdjęcia: www.sxc.hu

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili