Akademia bezpiecznego samochodu

Kampania Akademia Bezpiecznego Samochodu po raz kolejny podejmuje aktywne działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach – Nie wszystko da się naprawić później. Dla bezpieczeństwa zrób przegląd samochodu.

Kolejna kampania radiowa Akademii Bezpiecznego Samochodu, która potrwa do 5 października. jest realizowana w 7 stacjach radiowych: Polskie Radio Łódź, Radio Traffic Wrocław, Radio Akadera Białystok, Polskie Radio Lublin, Polskie Radio Katowice, Radio Kolor i Radio PiK Bydgoszcz. Na antenie Akademia będzie zapraszać słuchaczy do udziału w konkursie radiowym, zadaniem uczestników będzie odgadywanie dźwięków pochodzących z warsztatu samochodowego. Na najlepszych czekają ciekawe nagrody.

Akademia Bezpiecznego Samochodu zaprasza także kierowców do udziału w konkursie internetowym. Na stronie kampanii www.abs.org.pl znajduje się pytanie, dotyczące eksploatacji poszczególnych części w samochodzie.  Jest to już 4 edycja konkursu, w której internauci testują swoją wiedzę w zakresie częstotliwości ustawiania świateł w samochodzie. Jest to doskonała okazja do sprawdzenia swojej znajomości prawidłowego użytkowania auta.

Dla kierowców kampania jesienna ma być mobilizacją do częstszych profilaktycznych wizyt w warsztacie. Zły stan techniczny pojazdów jest w Polsce nadal niedostrzeganą przyczyną wielu wypadków drogowych. Organizatorzy kampanii zabiegają o to, aby bezustannie podnosić świadomość polskich kierowców w tym aspekcie.

Celem większego zmotywowania kierowców do częstszych profilaktycznych wizyt w warsztacie, Akademia Bezpiecznego Samochodu organizuje pod koniec października Jesienny Tydzień Przeglądów. W dniach 27-31 października, w ramach akcji jesiennej, kierowcy otrzymają możliwość zadbania o swoje auto bez dużych nakładów finansowych, dzięki specjalnym ofertom przygotowanym przez warsztaty . m.in. rabaty, darmowe przeglądy: zawieszenia, amortyzatorów czy układu hamulcowego. Każdy kto dba o swój samochód, a także o swoje bezpieczeństwo

będzie mógł skorzystać z Jesiennego Tygodnia Przeglądów, by należycie przygotować swój
pojazd na nadejście zimy. Szczegóły akcji oraz lista warsztatów już zgłoszonych do udziału w tym jakże ważnym jesiennym przedsięwzięciu są dostępne na stronie www.abs.org.pl.

Akademia Bezpiecznego Samochodu to jedyna ogólnopolska kampania edukacyjna, mówiąca o znaczeniu stanu technicznego pojazdu dla bezpieczeństwa. Patronat honorowy nad kampanią Akademia Bezpiecznego Samochodu objęła Federacja Konsumentów. Partnerem kampanii jest Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, a Patronem Medialnym Interia.pl – więcej informacji na www.abs.org.pl.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili