23.6 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

A4 Balice – Opatkowice: zamknięcie jezdni

"" W nocy z wtorku na środę (10/11 kwietnia) zostanie zamknięta lewa jezdnia (kierunek do Balic) autostradowej obwodnicy Krakowa. Wyłączenie ruchu nastąpi na odcinku o długości 7 km od węzła Tynieckiego do węzła Balice I wraz z węzłem. Pojazdy będą poruszać się dwukierunkowo drugą jezdnią. Obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 70 km/h oraz zakaz wyprzedzania. 

Utrudnienia w ruchu związane są z modernizacją autostradowej obwodnicy Krakowa pomiędzy węzłami Balice I i Opatkowice. Prace rozpoczęły się 2 kwietnia br. Z upływem czasu i w miarę zaawansowania prac, należy spodziewać się większych utrudnień. Termin zakończenia realizacji inwestycji wyznaczono na jesień 2008 roku.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy kierujących pojazdami o zachowanie ostrożności, a jadących na lotnisko o uwzględnienie możliwości wydłużenia czasu dojazdu.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili