21.8 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024

60% Tulipan Park Warszawa Faza I, już wynajęta

NAVO PGD jest firmą specjalizującą się w świadczeniu usług dystrybucyjnych i logistycznych dla produktów FMCG na rynku polskim. Spółka wynajmując prawie 5 400 m2 powierzchni magazynowej oraz biurowej dla swojego warszawskiego regionu dystrybucji stała się pierwszym najemcą kompleksu. W transakcji pośredniczyła agencja King Sturge.

Athletic Group to grupa kapitałowa działająca na polskim rynku od 1993 roku. Firma zajmuje się importem towarów z Dalekiego Wschodu oraz ich kompleksowymi dostawami na potrzeby sieci handlowych. Athletic Group to także producent rowerów, które sprzedaje zarówno na rynku rodzimym jak i rynku europejskim. Spółka podpisała umowę najmu na 24 700 m2 powierzchni magazynowej oraz biurowej.

Centrum logistyczne Tulipan Park Warszawa powstaje na 35 ha działce położonej przy al. Katowickiej w Nadarzynie. Łączna powierzchnia magazynowa w trzech budynkach wyniesie 130 000 m2. Pierwsza faza Parku, licząca 50 000 m2 została już w 60% wynajęta. Oferowana powierzchnia Parku jest przeznaczona na magazyny i lekką produkcję. Minimalne moduły do wynajęcia zaczynają się od 3 000 m2 i mogą zostać zaprojektowane oraz wybudowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami najemcy – łącznie z możliwością umieszczenia pomieszczeń biurowych na antresoli. Układ komunikacyjny w Parku uwzględnia szerokie drogi wewnętrzne i place manewrowe.

Tulipan Park Warszawa położony jest na południu Warszawy, zaledwie 5 km od administracyjnych granic Warszawy i portu lotniczego Okęcie, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 8 tuż przy trasie E8 (Białystok – Warszawa – Wrocław) oraz 4 km od drogi krajowej nr 7 (Warszawa – Kraków).

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili