14 Trakerskie Spotkania w Krakowie

17 czerwca, po raz czternasty w krakowskich Czyżynach spotkali się truckerzy z całej Polski. Tym razem, co nietypowe dla tej imprezy, pogoda dopisała w stu procentach, zainteresowanie, jak co roku – ogromne.

Spotkanie rozpoczęło się głośnym przejazdem ciężarówek po krakowskich ulicach na miejsce spotkania – pod akademiki Politechniki Krakowskiej gdzie odbywała się impreza. Jednak klaksony nie ustawały nawet na miejscu, co największą radość sprawiało dzieciom.

""Główną atrakcją były oczywiście ciężarówki. Niektórzy kierowcy przybyli samymi ciągnikami, ale nie brakowało także zestawów z naczepami. Cały dzień można było porozmawiać z sympatycznymi kierowcami, o trudach ich pracy, przygodach i samych samochodach. Bardzo efektownie wyglądały zawody kierowców, którzy na przygotowanym torze prezentowali swoje umiejętności. Kilkaset koni mechanicznych, napęd na zupełnie nieobciążone tylnie koła i doświadczeni kierowcy dostarczyli największych emocji podczas całego dnia zlotu. Nie mniejsze zainteresowanie towarzyszyło wyborowi najładniejszej…ciężarówki.

Samych kierowców i ludzi związanych z branżą transportową zainteresowały zapewne nowości prezentowane przez producentów (np. premiera nowego ciągnika DAF’a) oraz bardzo rozbudowana i dobrze zorganizowana giełda z częściami i akcesoriami do ciężarówek.

                ""        ""                

Zwieńczeniem udanego spotkania, zarówno dla kierowców jak i odwiedzających był udział w koncercie, oczywiście z truckerską muzyką country, wspólne grillowanie i mnóstwo innych atrakcji i gadżetów.

Piotr Mikulski

Fot. Piotr Mikulski

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili