12.7 C
Warszawa
piątek, 12 kwietnia, 2024

Porto Office nadal siedzibą Petro Vend w Krakowie

Firma Petro Vend zostaje na dłużej w kompleksie Porto Office, zajmując 840 mkw. Najemcę w renegocjacjach umowy najmu reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman and Wakefield.

Petro Vend jest marką produktową OPW Fuel Management Systems, międzynarodowej firmy należącej do Dover Fueling Solutions (DFS). DFS jest jedną z najbardziej zaufanych i wiodących marek w branży, której dziedzictwo sięga wielu pokoleń. Będąc częścią Dover Corporation, DFS obejmuje marki produktów Wayne Fueling Systems, OPW Fuel Management Systems, ClearView, Tokheim, ProGauge, Fairbanks, LIQAL i AvaLAN. Firma DFS, której siedziba główna znajduje się w Austin w stanie Teksas, prowadzi intensywną działalność w zakresie rozwoju technologii i produkcji na całym świecie, w tym w zakładach w Brazylii, Chinach, Indiach, Włoszech, Polsce, Holandii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Kameralność kompleksu Porto Office oraz konkurencyjna oferta obecnego wynajmującego wpłynęły na decyzje o pozostaniu w dotychczasowej lokalizacji – mówi Elżbieta Golik Senior Negotiator w Cushman and Wakefield.

Cieszymy się, że firma Petro Vend obdarzyła nas zaufaniem i powierzyła nam proces renegocjacji umowy najmu – komentuje Karolina Słysz, Associate w Cushman and Wakefield.

Porto Office stanowi nowoczesny kompleks 2 budynków biurowych, który jest zlokalizowany na krakowskich Dębnikach, przy ul. gen. Bohdana Zielińskiego 22 w Krakowie. Projekt został zrealizowany w duchu zielonego budownictwa i promuje ekologiczne formy transporty, jakimi niewątpliwie są rowery i samochody elektryczne. Do planowanego kompleksu prowadzą ścieżki rowerowe, w budynku znajdą się szatnie z prysznicami dla rowerzystów, a w garażu podziemnym punkty do ładowania aut elektrycznych.

Porto Office Kraków
Porto Office Kraków

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, iż Petro Vend, podobnie jak większość innych najemców PORTO, podjęło decyzję o kontynuacji najmu i zostaje w naszym kompleksie na kolejne lata. Proces renegocjacji przedłużenia umowy najmu przebiegał bardzo profesjonalnie,  a  najemca we współpracy reprezentuje najwyższe standardy we współpracy – mówi Barbara Zbyszewska, dyrektor zarządzająca grupy kapitałowej, do której należy Porto.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili