Strona główna Wiadomości Rynek Nieruchomości Bloober Team wprowadza się do Fabryczna Office Park

Bloober Team wprowadza się do Fabryczna Office Park

Fabryczna Office Park

Na początku przyszłego roku firma Bloober Team, licząca prawie 200 pracowników i współpracowników, zajmie blisko półtora piętra w kompleksie biurowym Fabryczna Office Park. W procesie poszukiwania biura, Najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Bloober Team jest jednym z kluczowych polskich producentów gier komputerowych, notowany na giełdzie NewConnect. Na początku działalności spółka zajmowała się tworzeniem gier na platformy takie jak Nintendo DS oraz Wii. Aktualnie specjalizuje się w produkcji gier m.in. na komputery osobiste, na komputery i konsole nowej generacji. Niewątpliwie Bloober Team jest czołowym graczem na rynku gier z gatunku horrorów.

Nowe biuro jest następstwem tego, w  jak szybkim tempie się rozwijamy. Przed nami też dużo większe wyzwania, stąd potrzebujemy większej przestrzeni, która pozwoli nam działać w najbardziej komfortowych warunkach. Wierzę, że mając na pokładzie tak duże talenty, osoby twórcze i kreatywne, musimy pamiętać o tym, żeby zapewnić miejsce do pracy i spotkań, w którym będą się czuć dobrze. Myślę, że biuro w kompleksie Fabryczna Office Park będzie spełniać te warunki – mówi prezes Bloober Team Piotr Babieno.

W związku rozwojem firmy, Bloober Team poszukiwało biura w nowoczesnym kompleksie, blisko centrum miasta, które będzie atrakcyjne dla pracowników – komentuje Karolina Słysz, Associate, Office Department, Cushman & Wakefield.

Kompleks Fabryczna Office Park spełnił wszystkie wymagania Klienta, postawione przez nami w procesie poszukiwania biura – dodaje Elżbieta Golik, Senior Negotiator, Office Department, Cushman & Wakefield.

Fabryczna Office Park, znajdujący się na poprzemysłowym obszarze – po dawnej Państwowej Wytwórni Wódek „POLMOS”, to przykład nowoczesnego kompleksu mixed-use z rysem historycznym. W skład kompleksu wchodzi 6 nowoczesnych budynków biurowych klasy A. W oparciu o dbałość o środowisko naturalne i zrównoważony rozwój, jakość́ prezentowanych budynków jest potwierdzona prestiżowym ekologicznym certyfikatem BREEAM. W dzisiejszych czasach to jeden z kluczowych czynników, jakie mają wpływ na wynajem, dlatego Fabryczna Office Park wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nie tylko aktualnym najemcom, ale i przyszłym.

Niezmiernie nam miło, iż kolejny najemca dołącza do naszego kompleksu biurowego. Cieszymy się, że Fabryczna Office Park odpowiada wszelkim potrzebom naszych najemców i ich pracowników. Mamy nadzieję, że szeroka gama różnorodnych usług przewidzianych w ramach inwestycji pozwoli utrzymać kreatywność pracowników Bloober Team na wysokim poziomie w ich dalszej pracy w nowym biurze – mówi Przemysław Łukasik, wiceprezes Grupy INTER-BUD.