0.3 C
Warszawa
niedziela, 29 stycznia, 2023

Bloober Team wprowadza się do Fabryczna Office Park

Na początku przyszłego roku firma Bloober Team, licząca prawie 200 pracowników i współpracowników, zajmie blisko półtora piętra w kompleksie biurowym Fabryczna Office Park. W procesie poszukiwania biura, Najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Bloober Team jest jednym z kluczowych polskich producentów gier komputerowych, notowany na giełdzie NewConnect. Na początku działalności spółka zajmowała się tworzeniem gier na platformy takie jak Nintendo DS oraz Wii. Aktualnie specjalizuje się w produkcji gier m.in. na komputery osobiste, na komputery i konsole nowej generacji. Niewątpliwie Bloober Team jest czołowym graczem na rynku gier z gatunku horrorów.

Nowe biuro jest następstwem tego, w  jak szybkim tempie się rozwijamy. Przed nami też dużo większe wyzwania, stąd potrzebujemy większej przestrzeni, która pozwoli nam działać w najbardziej komfortowych warunkach. Wierzę, że mając na pokładzie tak duże talenty, osoby twórcze i kreatywne, musimy pamiętać o tym, żeby zapewnić miejsce do pracy i spotkań, w którym będą się czuć dobrze. Myślę, że biuro w kompleksie Fabryczna Office Park będzie spełniać te warunki – mówi prezes Bloober Team Piotr Babieno.

W związku rozwojem firmy, Bloober Team poszukiwało biura w nowoczesnym kompleksie, blisko centrum miasta, które będzie atrakcyjne dla pracowników – komentuje Karolina Słysz, Associate, Office Department, Cushman & Wakefield.

Kompleks Fabryczna Office Park spełnił wszystkie wymagania Klienta, postawione przez nami w procesie poszukiwania biura – dodaje Elżbieta Golik, Senior Negotiator, Office Department, Cushman & Wakefield.

Fabryczna Office Park, znajdujący się na poprzemysłowym obszarze – po dawnej Państwowej Wytwórni Wódek „POLMOS”, to przykład nowoczesnego kompleksu mixed-use z rysem historycznym. W skład kompleksu wchodzi 6 nowoczesnych budynków biurowych klasy A. W oparciu o dbałość o środowisko naturalne i zrównoważony rozwój, jakość́ prezentowanych budynków jest potwierdzona prestiżowym ekologicznym certyfikatem BREEAM. W dzisiejszych czasach to jeden z kluczowych czynników, jakie mają wpływ na wynajem, dlatego Fabryczna Office Park wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nie tylko aktualnym najemcom, ale i przyszłym.

Niezmiernie nam miło, iż kolejny najemca dołącza do naszego kompleksu biurowego. Cieszymy się, że Fabryczna Office Park odpowiada wszelkim potrzebom naszych najemców i ich pracowników. Mamy nadzieję, że szeroka gama różnorodnych usług przewidzianych w ramach inwestycji pozwoli utrzymać kreatywność pracowników Bloober Team na wysokim poziomie w ich dalszej pracy w nowym biurze – mówi Przemysław Łukasik, wiceprezes Grupy INTER-BUD.

Źródłoinfowire.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
297ObserwującyObserwuj
spot_img

Prowadzenie firmy kurierskiej – co zrobić w razie awarii pojazdu na drodze?

Własna flota samochodów w firmie kurierskiej wymaga przede wszystkim realizowania okresowych badań technicznych, a także dbałości o regularną wymianę części eksploatacyjnych. Warto jednak wiedzieć,...

Z ostantiej chwili