8.5 C
Warszawa
niedziela, 25 lutego, 2024

Kuehne + Nagel zostało wybrane na kluczowego partnera przy projekcie modernizacji samolotów A380

  • Kompleksowa obsługa Klienta oparta na rozwiązaniu KN InteriorChain
  • Trzyletnie partnerstwo z Singapur Airlines

Kuehne + Nagel podpisało trzyletni kontrakt logistyczny z singapurskimi liniami lotniczymi na projekt modernizacji 14 samolotów A380. Zgodnie z umową, Kuehne + Nagel kompleksowo zarządza komponentami – odbiera je od dostawców i transportuje do certyfikowanego, dedykowanemu branży lotniczej centrum logistycznego w Singapurze. Tam składowane są wszystkie ładunku, sprawdzana jest ich jakość, następnie są montowane i przekazywane obsłudze hangaru w trybie just in time i just in sequence.

„Projekt modernizacji samolotów A380 jest jednym z najbardziej prestiżowych projektów w przemyśle lotniczym ze względu na jego ogromną skalę i złożoność techniczną. Jesteśmy podekscytowani partnerstwem z Singapore Airlines. Nasze innowacyjne rozwiązanie KN InteriorChain jest podstawą w modernizacji floty samolotów A380 i zapewnia Klientom z sektora aerospace prawdziwie wszechstronne podejście do ich potrzeb logistycznych przy jednoczesnym uwzględnieniu rygorystycznych wymagań branżowych. Stworzyliśmy i uruchomiliśmy usługę KN InteriorChain jako kompleksowe rozwiązanie logistyczne typu end-to-end w pełni pokrywające cykl życia wnętrza samolotu” – powiedział Erik Goedhart, Senior Vice President Aerospace w Kuehne + Nagel.

 

Dzięki certyfikowanym systemom, zoptymalizowanym procesom i doświadczonym ekspertom, rozwiązanie KN InteriorChain pozwala przedsiębiorstwom koncentrować się na zapewnianiu najwyższych standardów instalacji i unowocześnianiu wnętrz. Kuehne + Nagel zobowiązało się dostarczać części zgodnie z harmonogramem, zarówno na linię produkcyjną, jak i do hangaru MRO. Dzięki rozwiązaniu KN InteriorChain, ponad 300 samolotów zostało już odnowionych i wraca do eksploatacji zgodnie z planowanymi harmonogramami.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
319ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili