Własna flota samochodów w firmie kurierskiej wymaga przede wszystkim realizowania okresowych badań technicznych, a także dbałości o regularną wymianę części eksploatacyjnych. Warto jednak wiedzieć, że nawet auta w wyjątkowo dobrym stanie technicznym mogą ulec uszkodzeniu na drodze. Dowiedz się, co można zrobić w razie niespodziewanej awarii pojazdu na drodze i gdzie szukać pomocy.

Własna działalność gospodarcza związana z przewozem osób lub towarów w postaci paczek
i palet wiąże się z koniecznością zainwestowania w nowoczesną flotę pojazdów. Niezbędna też będzie pomoc drogowa. Kraków to jedna z wielu lokalizacji, gdzie można skorzystać
z pomocy profesjonalistów w zakresie holowania uszkodzonego pojazdu, czy nawet likwidacji szkód komunikacyjnych.

Uszkodzony pojazd? Sprawdź, jak szybko zażegnać problem na drodze!

Podczas przewożenia przesyłek kurierskich jako przewoźnik lub transportowania osób może zdarzyć się awaryjna sytuacja, w której samochód odmówi posłuszeństwa. W takich sytuacjach problemem jest nie tylko holowanie pojazdu i jego naprawa, ale także konieczność zorganizowania dalszego tranzytu dla osób znajdujących się w pojeździe czy nawet przesyłek kurierskich. Aby odpowiednio zabezpieczyć się na wypadek awarii auta, warto nawiązać współpracę z siecią serwisów. W ramach takiej współpracy możesz liczyć na szereg usług flotowych, jak np.:

  • pomoc drogowa,
  • likwidacja szkód komunikacyjnych z OC sprawcy,
  • samochód zastępczy na czas naprawy.

Wybierając dodatkową ochronę, którą gwarantuje Compet.pl, możesz mieć pewność,
że usterka pojazdu nawet w najmniej spodziewanym momencie nie będzie dla Ciebie większym problemem. Wystarczy, że zadzwonisz na numer alarmowy do pomocy drogowej
i zgłosisz konieczność otrzymania pomocy.

Uwaga! W przypadku tej firmy pomoc drogowa jest dostępna 24 godziny na dobę. W ramach usługi holowania możesz odstawić uszkodzony pojazd do jednego z autoryzowanych serwisów na terenie Krakowa, Bydgoszczy, Wrocławia czy nawet Warszawy.

Dlaczego warto nawiązać współpracę z Compet.pl w ramach usług flotowych?

Jeśli prowadzisz firmę w branży transportowej i chcesz mieć dostęp do szybkiej likwidacji szkód komunikacyjnych i pomocy drogowej 24 h na dobę, koniecznie wybierz renomowaną firmę z szerokim zakresem usług, dostępem do samochodu zastępczego oraz fachową pomoc obsług klienta na infolinii. W ramach usług flotowych dla przedsiębiorców firma gwarantuje:

  • usługi door-to-door,
  • jedną, przejrzystą umowę na terenie całej Polski,
  • szybka weryfikacja zgłoszenia i ocena wartości napraw,
  • wysoki standard obsługi klienta,
  • gwarancję zachowania odpowiedniej technologii naprawy,
  • szybkie holowanie uszkodzonego pojazdu z drogi.

Jeśli cenisz sobie jak najlepsze rozwiązania flotowe pozwalające na korzystanie z pomocy drogowej oraz likwidacji szkód komunikacyjnych, koniecznie zainteresuj się propozycją firmy Compet. To szansa na szybkie zażegnanie problemów na drodze i brak przerw w realizowaniu działalności w branży transportowej.